Ciekawy przypadek ?

Postaram się wszystko jak najprościej wyjaśnić. Zaczęło się jak próbowałem wejść w menadżer zadań (CTRL+ALT+DEL), ku mojemu zdziwieniu uzyskałem komunikat że dostęp do niego został zabroniony przez ADMINISTRATORA. Szybko więc wszedłem w START i chciałem zobaczyć o co chodzi więc zacząłem szukać PANELU STEROWANIA. Jak się okazało jego też nie było, tak samo jak programu URUCHOM. Klikając na swoją nazwę użytkownika w menu START pokazywało mi że tutaj również nie mam dostępu. Po kliknięciu prawym przyciskiem na PULPIT oraz FOLDER nic się nie działo, żadnego menu, nic. Pomyślałem "Spróbuję przywrócić system" ale zgadnijcie co? Tak, tutaj też nie miałem dostępu... Ogarnęła mnie kompletna bezradność. Jeszcze nigdy nie miałem takiego przypadku! Pomogło dopiero jak uruchomiłem ponownie komputer w trybie awaryjnym i wszedłem na konto ADMINISTRATOR (chociaż to moje też miało pełne prawa administratora) i usunąłem swój wcześniejszy profil tworząc przy tym nowy. Moje pytanie: JAK TO SIĘ MOGŁO STAĆ? Jeżeli to wirus to jak się nazywa? Jestem strasznie zirytowany tym co się stało...](*,)

Odpowiedzi: 5

Pokalałem się. Tym razem wiedziałem, co pisałem. I na tym koniec offtopu.
XanTyp
Dodano
27.07.2010 19:15:53
hmm, widzę że ktoś cały czas upomina innych o poprawności pisania, lecz sam ma problem, szkoda że najpierw zaczynamy od innych zamiast od siebie. [quote]:D [b]Kalam[/b] się i słów mi brak :D[/quote] a nie przypadkiem kajam? [url=http://www.sjp.pl/co/kaja%E6]KAJAĆ[/url]
dl.wi
Dodano
27.07.2010 14:13:11
:D Kalam się i słów mi brak :D
XanTyp
Dodano
27.07.2010 01:01:52
Skanowałem i nic antywirus nie wykrył. Nawet pliki które podejrzewałem o spowodowanie tego chaosu przeskanowałem przez stronę i też nic. Przy chwili wolnego czasu na wszelki wypadek zrobię szybki format bo coś mi laptop wolniej chodzi przez to wszystko. Jakieś matrixy będą mi robić na moim komputerku ](*,)
adam0
Dodano
26.07.2010 13:19:34
To się nazywa martix. Ciesz się, że Ci usta zostawili. I place do pisania ;) A zamiast usuwania konta - mogłeś najpierw kompa przeskanować antywirusem. Plus jakimś zewnętrznym w trybie online. Teraz byś nie dumał nad rozlanym mlekiem. Co radzę jednak wykonać. Na wszelkij słuczaj.
XanTyp
Dodano
26.07.2010 06:21:32
  • adam_broda 26.07.2010 20:13:14

    [quote=XanTyp]To się nazywa [b]martix[/b].[/quote] Jesteś pewien? [quote=XanTyp]I [b]place[/b] do pisania ;)[/quote] A może jakieś konkretne nazwy? [quote=XanTyp]Na wszelkij [b]słuczaj[/b].[/quote] Wytłumaczyć może Cię tylko młody wiek. W mojej szkole uczyli, że [b]wsiakij[/b]. A tłumacz Google podaje "?? ?????? ??????". Wybacz XanTyp, ale wymagasz więc i od Ciebie się wymaga. Piszmy poprawnie nie tylko po polsku ale i w obcych językach.

adam0
Dodano:
26.07.2010 02:30:09
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1