Chciałbym, pragnę...

Dawno mnie tu nie było. Ale nadal jest tu fajnie jak zawsze, widzę.
Coś mnie ruszyło nagle i chciałbym tutaj pisać jak kiedyś a w dodatku chciałbym dostać się do grupy "Sympatyków" a w następnej kolejności moderatorem zostać. Co muszę zrobić??

P.S.
Ja naprawdę bym chciał. I wiedzę mam i światły człek ze mnie jest...

Odpowiedzi: 20

W.Axl Rose:
Nie chce flooda robić, ale widzę muszę. To jakaś szansa jest co do moich próśb? Rozumiem źe rada starców obraduje. No to czekam cierpliwie. Jak coś to mogę podeprzeć jakimś wspomagaczem umysła. Co lubita :?: :P
zart sobie robisz ?
gieras
Dodano
27.03.2006 10:19:27
Nie chce flooda robić, ale widzę muszę. To jakaś szansa jest co do moich próśb? Rozumiem źe rada starców obraduje. No to czekam cierpliwie. Jak coś to mogę podeprzeć jakimś wspomagaczem umysła. Co lubita :?: :P
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 23:48:14
EL NINO:
"funta kłaków" :P :P .

P.S. Dam nawet 60.

A to bedo te kłaki co to na tej kolorowej czaszce masz. Z tak mądrej głowy to bym choć kilka chciał :lol:
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 19:55:50
W.Axl Rose:
30 tysiąców funciaków
Palcowkes szczelil :P . To mialo chyba leciec "funta kłaków" :P :P .

P.S. Dam nawet 60.
EL NINO
Dodano
26.03.2006 19:46:56
EL NINO:
Na poczatek na zapleczu. Bedziesz grzal lawke rezerwowych. Jak Dudek kurna. Ciesz sie, bo bedziesz w dobrym towarzystwie :P .
Oj to fajowo. A dasz mnie jeszcze 30 tysiąców funciaków na tydzień? Tak by fajowo było... :P
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 19:43:59
W.Axl Rose:
W sympatykach czy w moderatorach, tak na początek ?? :P
Na poczatek na zapleczu. Bedziesz grzal lawke rezerwowych. Jak Dudek kurna. Ciesz sie, bo bedziesz w dobrym towarzystwie :P .
EL NINO
Dodano
26.03.2006 19:41:20
W.Axl Rose:
EL dziękuje. W sympatykach czy w moderatorach, tak na początek ?? :P


W banitach ;]
Bobi
Dodano
26.03.2006 19:40:58
EL NINO:
Juz miejsce dla Ciebie szykuje.

EL dziękuje. W sympatykach czy w moderatorach, tak na początek ?? :P
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 19:39:30
W.Axl Rose:
A kto to taki ten tire :?: :P
Po prostu NIKT :mrgreen: .

W.Axl Rose:
Gusioo, nie wiem co się zaczyna ale wydaje mi się źe sam w kapuście wylądujesz...
gusioo juz nie wyladuje, bo go w kapuscie znajdli kiedys – on jest tam u siebie :P :P .

Rose, zgadza sie. Za tydzien. Tyle ze nie na Wenus a w szambie. I nie ludzie, a odchody – znaczy gowno :mrgreen: .
Juz miejsce dla Ciebie szykuje.
EL NINO
Dodano
26.03.2006 19:36:55
EL NINO:
Koledze chodzi o fuckera i abcug. Zmienisz, bedzie git..

Chłopaki, przecieź ja mam taki podpis od dawna. I nic nikomu nie przeszkadzał jak do tej pory.
EL NINO:
Nie zmienisz, wyladujesz tam gdzie tire :P :P .

A kto to taki ten tire :?: :P
EL NINO:
P.S. Moderatorem bedziesz, gdy pierwsi ludzie na Wenus wyladuja :mrgreen: .

A kiedy to się odbędzie? Coś tam słyszałem w telewizorze źe za tydzień jakiś czy cuś :wink:

P.S.
Gusioo, nie wiem co się zaczyna ale wydaje mi się źe sam w kapuście wylądujesz...
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 19:27:58
Moźe o podpis?
Co do tych punktów, które niby spełniasz to IMO tak dobrze nie jest, o ile staźem się mieścisz to zarówno poczucia humoru jak i niesienia pomocy innym nie uświadczyłem z Twojej strony. Moźem ślepy.
Fajnie, źe masz ambicje, ale skromnością nie grzeszysz niestety.
Bobi
Dodano
26.03.2006 19:24:34
EL NINO:
Nie zmienisz, wyladujesz tam gdzie tire :P :P .

W kapuście ?
Anonymous
Dodano
26.03.2006 19:21:53
Koledze chodzi o fuckera i abcug. Zmienisz, bedzie git. Nie zmienisz, wyladujesz tam gdzie tire :P :P .

P.S. Moderatorem bedziesz, gdy pierwsi ludzie na Wenus wyladuja :mrgreen: .
EL NINO
Dodano
26.03.2006 19:20:30
Rebe:
W.Axl Rose – wypadł z tym "matkojebcą" i to w abcugach, bo moźe to i zwykła forma dla ciebie, ale nie oznacza to, źe masz prawo ją upowszechniać.


PS.
W kwestii ew. pyskówek : "Co wolno Wojewodzie,.....".

Zupełnie nie wiem kolego Rebe o co się Tobie rozchodzi??
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 19:12:57
W.Axl Rose – wypadł z tym "matkojebcą" i to w abcugach, bo moźe to i zwykła forma dla ciebie, ale nie oznacza to, źe masz prawo ją upowszechniać.


PS.
W kwestii ew. pyskówek : "Co wolno Wojewodzie,.....".
Rebe
Dodano
26.03.2006 18:37:07
Sie zaczyna.
Anonymous
Dodano
26.03.2006 16:45:33
Sie zaczyna.
Anonymous
Dodano
26.03.2006 16:45:33
gieras:
http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=16756

Jednocześnie uprzedzam, źe wszelkie próby wywarcia nacisku lub uzyskania informacji o ew. szansach usera będą traktowane jako niezgodne z dobrymi obyczajami, a tym samym nie poprawią wizerunku
"aspiranta".

No to trzy pierwsze punkty spełniam z nadmiarem. Co do czwartego to zawsze moźemy się dogadać :lol:

P.S. Nacisku źadneg nie wywieram. Tylk ładnie pytam i proszę...
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 16:08:38
gieras:
http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=16756

Jednocześnie uprzedzam, źe wszelkie próby wywarcia nacisku lub uzyskania informacji o ew. szansach usera będą traktowane jako niezgodne z dobrymi obyczajami, a tym samym nie poprawią wizerunku
"aspiranta".

No to trzy pierwsze punkty spełniam z nadmiarem. Co do czwartego to zawsze moźemy się dogadać :lol:

P.S. Nacisku źadneg nie wywieram. Tylk ładnie pytam i proszę...
W.Axl Rose
Dodano
26.03.2006 16:08:38
http://forum.centrumxp.pl/viewtopic.php?t=16756

Jednocześnie uprzedzam, źe wszelkie próby wywarcia nacisku lub uzyskania informacji o ew. szansach usera będą traktowane jako niezgodne z dobrymi obyczajami, a tym samym nie poprawią wizerunku
"aspiranta".
gieras
Dodano
26.03.2006 15:54:43
W.Axl Rose
Dodano:
26.03.2006 15:22:18
Komentarzy:
20
Strona 2 / 2