Chat na facebook'u wywala przeglądarkę.

Witam. Mam bardzo nietypowy problem i nie mogę znaleźć nic na ten temat w necie. Otóż chat na fecebooku działa mi jedynie na 2 przeglądarkach - operze i firefoxie. Na IE nie działa wcale. Nie mogę się nawet zalogować do facebooka bo wywala błąd dlatego też go nie używam. Jednak podczas korzystanie z chata na operze lub firefoxie, w momencie gdy ktoś coś do mnie napisze następuje nagłe zamknięcie przeglądarki i wywala błąd. Nie dzieje sie to zawsze jednak dość często. Co trzecia, czasem co czwarta wiadomość napisana do mnie powoduje nagłe zamknięcie przeglądarki. Czy ktoś wie w czym tkwi problem i jak do rozwiązać? Mój system operacyjny to XP HE + sp3. Oczywiście oryginał, nie żaden pirat.

Odpowiedzi: 9

Czy facebook w ogóle wykorzystuje jakoś quick time'a? Miałem poprzednio wersje 7.3. Zaktualizowałem do wersji 7.6.7 i o dziwno zaczął mi facebook na IE działać. Wcześniej nie działał. Wywalało błąd i strona w ogóle się nie otwierała, była czysta. Teraz się normalnie otwiera razem ze wszystkimi elementami. Czy chat działa poprawnie tego nie wiem ale sprawdzę. Mam nadzieję że teraz przestanie wywalać.
lukpio3
Dodano
05.09.2010 17:22:13
  • XanTyp 05.09.2010 19:16:42

    [quote=lukpio3]i o dziwno zaczął mi facebook na IE działać[/quote]Chyba sam już sobie odpowiadasz na pytanie. Gdyby FB nie wykorzystywał tej aplikacji - po co miałbyś ją aktualizować?

Ok, zaktualizuję. Mówiąc szczerze to mi kolka razy wywalało aktualizację QT ale anulowałem. Zatem muszę to zainstalować. Dam znać czy pomogło.
lukpio3
Dodano
05.09.2010 17:05:14
Zaktualizowałeś QuickTime? U mnie przynajmniej przestało wołać o aktualizację więc może Ci to pomoże. Innych pomysłów brak chyba, że reinstalacja przeglądarki.
XanTyp
Dodano
05.09.2010 15:49:13
U mnie odrazu zamyka przeglądarkę i wywala błąd. Co dziwne, facebook może być otwarty cały dzień i nic. W momencie gdy ktoś do mnie napisze na chat, przeglądarka się zamyka.
lukpio3
Dodano
05.09.2010 15:40:08
Przed chwilą w Firefoxie, przy rozpoczęciu rozmowy na czacie - wyskoczyło mi powiadomienie o konieczności aktualizacji QuickTime Installer. Podejrzewam, że u ciebie też to zadziała. Chociaż u mnie jeszcze brak tegoż zaktualizowanego - nie powoduje zamknięcia przeglądarki, tylko ponaglenie w postaci zsuwającego się w dół paska z alertem.
XanTyp
Dodano
05.09.2010 14:13:37
Napisałem że z IE nie korzystam więc nie interesuje mnie to że ten chat nie działa na IE. Korzystam z mozilli i opery i tam chcę to naprawić. Przeczytaj dokładnie pierwszego posta to dowiesz się z niego że opere i mozille mi tez wywala.
lukpio3
Dodano
05.09.2010 11:32:14
[quote=lukpio3]chat na fecebooku działa mi jedynie na 2 przeglądarkach - operze i firefoxie. Na IE nie działa wcale.[/quote][quote=lukpio3]A więc mam IE7. Z IE to ja w ogóle nie korzystam, wolał bym ten problem rozwiązać z operą czy mozillą.[/quote]Wyczuwasz w tym pewną sprzeczność? Nie pracujesz na IE, ale chcesz naprawiać IE. Na pozostałych problemu nie ma, ale też chcesz to naprawiać. Może już czas odejść od skrótów myślowych?
XanTyp
Dodano
05.09.2010 11:16:47
A więc mam IE7. Z IE to ja w ogóle nie korzystam, wolał bym ten problem rozwiązać z operą czy mozillą. Nie wiem czemu mi je wywala. Aktualizacje robione i instalowane regularnie automatycznie. Programu antywirusowego nie mam ale raz na miesiąc robię skan komputera online i jest czysto co mnie nie dziwi bo komputer wykorzystuję wyłącznie do pracy a nie do zabawy czy serfowania po internecie. Strony jakie odwiedzam to poczta na gmailu, facebook, bank i czasem jakieś wiadomości na wp czy onecie i nic poza tym.
lukpio3
Dodano
05.09.2010 09:26:05
[quote=lukpio3]Mam bardzo nietypowy problem[/quote]Z miejsca powinno się Ciebie skierować do Janusza Weissa z Zetki ;) A co do IE... Które to jest IE, ani słowem o ew. wirusach, aktualizacjach itp.
XanTyp
Dodano
05.09.2010 01:10:53
lukpio3
Dodano:
04.09.2010 20:49:34
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1