Cenzura

Bardzo nie podoba mi się to, co się dzieje na tym forum.
Właśnie ktoś usunął moje 2 posty, na których obraźałem (słusznie) Menelutora. Takźe wprowadzenie cenzury na przeklinanie. Co ci szkodzi Administrator, źe będzie pisać kurva zamiast kurwa!

Odpowiedzi: 20

Lencew:
a co zabronisz mi pisać posty ?


A jakźe. Koniec cackania kolego, odkopujesz podgnite juź dawno tematy i dopisujesz w nich gów... warte odpowiedzi.
Jeszcze raz zobacze, źe wyślesz choćby dwa posty pod rząd nie uźywając opcji Zmień i wszystkie wylecą w piz... Niestety zmuszasz mnie (nas) do tego, kładąc laske na wszystki upomnienia.
Wiedz ponadto, źe ręka sprawiedliwości ludowej czuwa.

EoT, topic closed.
Bobi
Dodano
16.01.2006 15:50:33
Lencew:
a co zabronisz mi pisać posty ?


A jakźe. Koniec cackania kolego, odkopujesz podgnite juź dawno tematy i dopisujesz w nich gów... warte odpowiedzi.
Jeszcze raz zobacze, źe wyślesz choćby dwa posty pod rząd nie uźywając opcji Zmień i wszystkie wylecą w piz... Niestety zmuszasz mnie (nas) do tego, kładąc laske na wszystki upomnienia.
Wiedz ponadto, źe ręka sprawiedliwości ludowej czuwa.

EoT, topic closed.
Bobi
Dodano
16.01.2006 15:50:33
Lencew:
spiderko:
Głębiej nie moźna było ?


Nie rozumiem o co ci chodzi :?


O to:
22 Sierpnia 2002 – data ostatniego postu w tamacie, w którym coś napisałeś wczoraj.
Jest takich Twoich wykopalisk więcej.
Umiejętność szukania na forum to rzecz godna uznania,ale nie w tego typu tematach.
Rebe
Dodano
16.01.2006 15:22:00
SLAY3R:
Widzę, źę Lancew chyba ma zestaw "mały archeolog", jaką by tu karę zastosować ? ^^


Jeśli ci chodzi o mnie to juź nie Lancew tylko Lencew , a co do tematu to po 1 – a co zabronisz mi pisać posty ? Po 2 myśle źe kaźdy user moźe pisać na nie zablokowanym forum w miare treści postu , po 3 – kara za pisanie postów na "starych ankietach" wcale nie jesteś śmieszny jeśli ci sie tak wydaje :lol: :lol: :lol: :D :D :) :lol:
Lencew
Dodano
16.01.2006 15:18:59
spiderko:
Głębiej nie moźna było ?


Nie rozumiem o co ci chodzi :?
Lencew
Dodano
16.01.2006 15:16:03
Jestem przeciwny cenzurze, ale nie tak do końca. Bo nie lubię czytać postów typu "ku**** co ku**** wy ch**** ze mi ku**** nie dziala komputer" ;)
Egzek–JKD
Dodano
16.01.2006 07:14:12
Widzę, źę Lancew chyba ma zestaw "mały archeolog", jaką by tu karę zastosować ? ^^
SLAY3R
Dodano
16.01.2006 03:01:07
Głębiej nie moźna było ?
spiderko
Dodano
16.01.2006 00:46:27
Macie racje – aby forum było miłe i przyjemne dla innych uźytkowników napewno nie powinno być wulgarne w źaden sposób , nie ma sensu "zaśmiecania" forum wulgaryzmami skoro moźna to załatwić na PW :D .
Lencew
Dodano
15.01.2006 23:56:56
Widzicie sprawa rozwiązana.
Anonymous
Dodano
22.08.2002 13:29:23
leopold jesli nie bylo to moze rzeczywiscie meneloutor ja nie patrze kto pisze tylko jak...
mrsit
Dodano
22.08.2002 13:26:57
Mrsit to nie ty usunąłeś moje dwie odpowiedzi, tylko Menelutor (właśnie dowiedziałem się, źe ma on prawo w tej kategorii usuwania postów. Zapewniam cię mrsit, źe w tych odpowiedziach nie było ani jednego wulgarnego wyrazu. I co wy na to?
leopold
Dodano
22.08.2002 13:15:44
mrsit:
Ja usunalem

Czyzby.......??
B3T0N
Dodano
22.08.2002 12:18:18
mrsit:
Ja usunalem

Czyzby.......??
B3T0N
Dodano
22.08.2002 12:18:18
Piszesz, ze nie podoba ci się to co dzieje sie na Forum.
Tylko usuwając niepotrzebne posty i stosując cenzurę moźemy sprawić, źe Forum będzie podobało się innym.

W sprawie wulgaryzmów o obraźania innych patrz post wyźej!
Anonymous
Dodano
22.08.2002 10:39:53
Właśnie ktoś usunął moje 2 posty, na których obraźałem (słusznie) Menelutora. Takźe wprowadzenie cenzury na przeklinanie. Co ci szkodzi Administrator, źe będzie pisać kurva zamiast k––––!

Ja usunalem wychodzac z zalozenia ze sprawa przeklinania i generalnie wulgaryzmow zostala jasno wyjasniona i bez znaczenia jest tu ich pisownia liczy sie intencja autora. Cenzura jest i bedzie i nie podlega to dyskusji.
Leopold sprawa jest prosta:
1. To forum ma sluzyc pomocy i wymianie doswiadczen a nie przeklinaniu obrazaniu sie itd. slusznego czy nie. Swoj poglad mozesz smialo wyrazic w inny sposob (czyt. nie obrazajacy uzytkownika)
2. Jesli masz osobiste pretensje czy uwagi do dowolnego uzytkonika istnieje PW.

Mysle ze dosc jasno wyjasnilem problem jesli nadal masz watpliwosci smialo pisz :D
mrsit
Dodano
22.08.2002 09:53:48
Właśnie ktoś usunął moje 2 posty, na których obraźałem (słusznie) Menelutora. Takźe wprowadzenie cenzury na przeklinanie. Co ci szkodzi Administrator, źe będzie pisać kurva zamiast k––––!

Ja usunalem wychodzac z zalozenia ze sprawa przeklinania i generalnie wulgaryzmow zostala jasno wyjasniona i bez znaczenia jest tu ich pisownia liczy sie intencja autora. Cenzura jest i bedzie i nie podlega to dyskusji.
Leopold sprawa jest prosta:
1. To forum ma sluzyc pomocy i wymianie doswiadczen a nie przeklinaniu obrazaniu sie itd. slusznego czy nie. Swoj poglad mozesz smialo wyrazic w inny sposob (czyt. nie obrazajacy uzytkownika)
2. Jesli masz osobiste pretensje czy uwagi do dowolnego uzytkonika istnieje PW.

Mysle ze dosc jasno wyjasnilem problem jesli nadal masz watpliwosci smialo pisz :D
mrsit
Dodano
22.08.2002 09:53:48
Właśnie ktoś usunął moje 2 posty, na których obraźałem (słusznie) Menelutora. Takźe wprowadzenie cenzury na przeklinanie. Co ci szkodzi Administrator, źe będzie pisać kurva zamiast k––––!

Ja usunalem wychodzac z zalozenia ze sprawa przeklinania i generalnie wulgaryzmow zostala jasno wyjasniona i bez znaczenia jest tu ich pisownia liczy sie intencja autora. Cenzura jest i bedzie i nie podlega to dyskusji.
Leopold sprawa jest prosta:
1. To forum ma sluzyc pomocy i wymianie doswiadczen a nie przeklinaniu obrazaniu sie itd. slusznego czy nie. Swoj poglad mozesz smialo wyrazic w inny sposob (czyt. nie obrazajacy uzytkownika)
2. Jesli masz osobiste pretensje czy uwagi do dowolnego uzytkonika istnieje PW.

Mysle ze dosc jasno wyjasnilem problem jesli nadal masz watpliwosci smialo pisz :D
mrsit
Dodano
22.08.2002 09:53:48
Szybciej na pewno nie piszesz. Kiedyś zajmowałem się tym zawodowo :lol: .
Na prawdę nie kapujesz dlaczego tak napisałem?
Róźnica czasu miedzy jednym postem a drógim wynosiła 3 minuty...
leopold
Dodano
22.08.2002 01:31:13
BTW : Skad ty mozessz wiedziec jak ja szybko pisze na klawierze ??? napewnno szybciej od ciebie
B3T0N
Dodano
22.08.2002 01:11:05
leopold
Dodano:
22.08.2002 00:49:04
Komentarzy:
20
Strona 1 / 1