Centrum zabezpieczeń Vista

Witam. Ktoś wie jak wyłączyć wyskakujące ostrzeżenie o zagrożeniu przy każdym włączeniu kompa? Mam wyłączone w usługach centrum zabezpieczeń a i tak dalej wyskakuje ostrzeżenie, denerwujące strasznie.

Odpowiedzi: 3

Ja mam wszystko wyłączone w Centrum Zabespieczeń i nie wyskakują mi zadne komunikaty. - Zrobiłem to tak: - Otworzyłem Centrum Zabespieczeń - Z lewej strony okna wybrałem ostatnią opcje ( z lewej strony na samym dole - na tym zielonym pasku ) " Zmień sposób powiadamiania mnie przez Centrum zabespieczeń " - W otwartym okienku ( Czy chcesz otrzywywać powiadomienia o problemach dotyczących zabespieczeń? ) wybrałem ostatnią ( 3 ) opcje ( na samym dole ) o treści : " Nie powiadamiaj mnie i nie wyświetlaj ikony ( niezalecane ) " = To rozwiązało problem !
AdamKętrzyn
Dodano
16.05.2008 12:00:28
[quote] Witam. Ktoś wie jak wyłączyć wyskakujące ostrzeżenie o zagrożeniu przy każdym włączeniu kompa? Mam wyłączone w usługach centrum zabezpieczeń a i tak dalej wyskakuje ostrzeżenie [/quote] Wydaje mi się że w usługach to za mało (ja sam Centrum Zabezpieczeń kiedyś usunąłem gdy tworzyłem własną autorską Vistę) ,włącz z powrotem usługę Centrum Zabezpieczeń,przejdź do Panel Sterowania->Centrum Zabezpieczeń pogrzeb tam i powyłączaj tam wszystko co się tylko da wyłączyć i ponownie wyłącz usługę Centrum Zabezpieczeń.
Flavius
Dodano
05.05.2008 14:56:32
przechodzisz do okienka uruchom... -> services.msc i wyłączasz usługę "centrum zabezpieczeń"
memek
Dodano
04.05.2008 15:59:57
marek1128
Dodano:
04.05.2008 13:42:27
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1