Cele meczy ET

Może mi ktoś powiedzieć o co chodzi w meczach ET?

Odpowiedzi: 1

chodzi o enemy territory ? różne gole do zdobycia, zależy od mapy. raz trzeba kraść złoto, raz rozwalić battery, dzy działo.
Over
Dodano
14.06.2006 01:09:30
  • Leon The Punisher 14.06.2006 01:33:55

    Kurcze nie o to mi chodziło. <br />Mapy znam. <br />Chodzi o gre w klanie. <br />Tam sie tłucze na XP czy na obj. <br />Kto alies kto axis. Jak to jest no wiecie :)

  • Over 14.06.2006 16:08:08

    Głównym zadaniem jest zniszczenie/zdobycie obj. Im więcej xp zdobędziesz do końca wszystkich map(kampania) tym lepszą będziesz miał pozycję, a z tym idą pewne bonusy jak więcej magazynków, możliwość strzelania dwoma lugerami na raz(duel) czy np. strzykawka z adrenaliną dla medyka. Xp zdobywa się za zabicie przeciwnika, za zabicie przeciwnika nalotem(fieldop), jeśli ktoś weźmie Twoją paczkęz amunicją/lekarstwami(field/medic), za skuteczne podłożenie dynamitu, za naprawę, budowę i skuteczne postawienie min(eng). itd.<br>

  • Leon The Punisher 14.06.2006 19:36:42

    Nieno chodzi mi o granie meczy z klanami! <br />Zasady ET znam. Klasy broinie wszystko... ZNAM! <br /> <br />Gra z innym klanem. <br />Ile gra sie map. <br />Jak sie ustala wygraną itd.

Leon The Punisher
Dodano:
13.06.2006 19:45:49
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1