CD DVD a Vista

Mam problem z dvd. Od pewnego czasu mój laptop nie widzi go. Kiedy zmienioam wartosci w rejestrze zgodnie z faq dla xp (usuwanie upper and lower filters) cdrom instaluje się poprawnie i ponownie go widac. Niestety przy restarcie kompa włacza się tryb awaryjny i jedyny możliwy start to wybor last good configuration, ale wtedy znowu uruchamia sie bez napedu?
System nie chce wystartowac po usunieciu tych wartosci z rejestru i zainstalowaniu cdromu.

Co mam zrobić? Gdzie szukac przyczyny Będę wdzięczny za pomoc.
System to vista rc2.
Pozdrawiam
at

Odpowiedzi: 1

Miałem podobny problem po instalacji programu do authoringu dvd(Pinnacle Studio 10)na Vista x64,miałem do wyboru odinstalowac napęd w Manager Device,pózniej restart,ale to nie pomogło.Lepszym wyjściem był powrót do ostatniej dobrej konfiguracji Vista(po włożeniu płyty instalacyjnej),usunęło to brak napędów(zniknęly nawet te virtual).
cliner
Dodano
03.01.2007 20:31:55
  • arekt 03.01.2007 22:45:04

    Co to jest ten authoring? Ja nie bardzo wiem jak tego szukac. Mam poinstalowane niewiele, office, program do pracy <BR>zawodowej, no i programy ktore byly dodane do cyfrowki: quicke time player i do obrobki zdjec - panorama maker, photo impression...? <BR>

  • arekt 07.01.2007 01:25:50

    nie ma więcej żadnych pomysłów....:(

  • arekt 13.01.2007 01:10:22

    Niesamowite forum. Aż sztuk jeden odpowiedzi....

arekt
Dodano:
03.01.2007 18:12:39
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1