CANON PIXMA IP 4700

Witam mam drukarkę HP 5550 super bez problemowa ale się wyeksploatowała czas na nową.Interesuje mnie model drukarki CANON PIXMA IP 4700,ponieważ nigdy nie miałem drukarki tej firmy zwracam się do użytkowników o opinie a może polecacie inna. [url=http://up.programosy.pl/foto/snap1_84.jpg][img]http://up.programosy.pl/foto/snap1_84.jpg[/img][/url]

Odpowiedzi: 2

To ja odpowiem z drugiego końca kija: potrzebujesz plujki - proszę bardzo Canon to świetny wybór, pod warunkiem jednak że nie będziesz stale używał "zamienników". Doświadczenie mówi mi że po ich użyciu (oczywiście nie jedno- czy kilku-razowym) głowica nadaje się do wymiany - a to z reguły oznacza wymianę całej drukarki. Poza tym - praktycznie prawie same zalety, nie wyłączając mechanizmu który jest lepszy o co najmniej klasę od tego który hindusi zaprojektowali dla HP, a ten zlecił jego wykonanie gdzieś na Karaibach, wszystko po to by drukarka nie działała przypadkiem dłużej niż opiewa gwarancja .... IMHO Canon w tym przedziale cenowym jest niekwestionowanym liderem. Po nim jedzie Epson, długo, długo nic, wyłania się HP a za nim cała reszta chłamu. W firmie mamy dwie iP4600 które są dość ciężko eksploatowane (100-300 wydruków dziennie), i działają bez bólu. Obok swoich poprzedniczek iP4300 i iP3000 które choć już nieco rozklekotane - nadal drukują (choć to raczej kwestia konserwacji i stałego używania markowych mat. eksploatacyjnych).
Veers
Dodano
14.09.2009 10:04:09
Wydaje mi się, że masz marne szanse na rzetelne spectrum wypowiedzi, z banalnego powodu: mało nas tutaj. Dodam więc od siebie, że kupiłem sobie czarno-białą laserówkę, odchodząc od poprzedniej plujki, które drukowała piękne zdjęcia. Dlaczego? Bo koszt wydruku zdjęcia takiego jak na fotce powyżej przekraczał dość znacznie koszt zdjęcia zamówionego w praktycznie dowolnym zakładzie fotograficznym w mojej okolicy. Specjalnie to policzyłem i dlatego dałem sobie spokój z drukarkami atramentowymi. O prędkości wydruku plików tekstowych już nie wspominam. Celowo pomijam tu marki drukarek, żeby nie było, że faworyzuję jedne, a umniejszam inne.
XanTyp
Dodano
14.09.2009 07:31:43
markopolo21
Dodano:
14.09.2009 03:18:37
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1