calkowite zlikwidowanie XP –jak ?

od tygodnia mam windowsa XP i nie chce go miec nawet sekundy dłuzej wiec powiedzcie ja go wyzucic z kompa
mam dwie partycje (obydwie sformatowane w tym systemie co w98 nie widzi :( ) i na obydwuch jest windows xp partycje c moge sformatowac natomiast partycje d nie (nie moge utracic danych)prosze powiedzcie co zrobic bo leze w łóźku ze złamaną nogą i nie mam kompa :( (teraz siedze na starym pentiumie 700)

Odpowiedzi: 3

Neo ,czasami jest problem z instalacją łaty bez dostępu do netu.
Ale pierwsze pytanie, dlaczego " nie chce go miec nawet sekundy dłuzej " ?
Jak napisał Neo , jedynym sposobem usunięcia Xp jest format.
Jest mnuuuustwo tematów na temat blastera
Najprostszym sposobem jest ,w usługach rpc wyłączyć restart,lub zainstalować jakiegoś firewalla.
Potem poczytać posty na ten temat.
Jeźeli nie czyta się informacji na temat swojego OS , nie instaluje łatek z WU ,nie instaluje antywira to potem wychodzą takie problemy.
Wystarczy poczytać trochę w dziale BEZPIECZEŃSTWO.
MarcinX
Dodano
20.12.2003 20:30:24
odłącz kabel sieciowy, przeskanuj system, zainstaluj łatę i jush
a usunąć system moźna przez format c, dane których nie chcesz utracić zrzuć na CD
neo340
Dodano
20.12.2003 19:39:15
prosze napiszcie co mam zrobic albo jak tego xp doprowadzic do urzytku ?
podejzewam ze mam BLASTERA ale nie moge go wyzucic bo prograsmik fixblast nie zdązy przeleciec cały dysk a system sie juz wyłączy
raz mi sie udało i potem wgrałem tą nakładke zeby wiecej nie łapał wirusa i dalej sie wylącza w ciągu 60 s wiec o co tu chodzi
system jesli na nim nic nie robie jest w stanie popracowac max 2 minuty i zaczyna odliczac sławne 60 s
kurzy
Dodano
20.12.2003 19:00:56
kurzy
Dodano:
20.12.2003 18:39:53
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1