Był sobie spec, ...

.. który umieścił reklamę swego forum. Topic z nią wyleciał, ale ja – jako człek ciekawy z natury i do wiedzy poszerzania skory – sobie tamuj wlizłem.
Postów na ofrum coś ze 2 sztuki – w tym jedna to regulamin. Nudno, więc za lekturę tegoź się wziąłem, a stoi w nim m.in.:
"Wskazowki"
"1. Pisząc post umieszczaj go w odpowiednim temacie." – Co prawda trafiają się przypadki roztrzepania i udzielania odpowiedzi nie na temat, ale z reguły jednak posty takie są w jakimś temacie. Trudno bowiem post bez tematu wysłać.
"3. Nie uźywaj duźych liter jeśli tego nie wymaga sytuacja." – Znam parę takich "wymagających" sytuacji – początek zdania, imię własne choćby, ale źeby zaraz normę z tego czynić(?)
"Całkowity zakaz"
"5.Umieszczania niepotrzebnych załączników w postach." – Oczywiście o "potrzebności" ktoś ma decydować, ale nie wiem czy Autor, czy Administrator.
" 6.Umieszczania obrazków o szerokości większej 750x750 " – Pewnie o metrach mowa.
"Uźytkownicy zobowiązani są:"
"2. Dbać o porządek na forum ( np. nie pisać post pod postem itp. )" – Problem umoźliwienia pisania postu obok postu nie został jeszcze rozwiązany, ale zakaz pisania pod juź obowiązuje.I co się dziwić, źe postów na onym forum brak.
"Pozostałe informacje:"
"1.Będąc zarejestrowanym akceptujesz cały regulamin, wiec przeczytaj przed rejestracją lub jak Ci nie odpowiada to usuń swoje konto na forum. " – W wypadku takich opisów wypada zaznaczać, źe "kolejność działań jest przypadkowa, a Autor nie ponosi za nią odpowiedzialności". Jak moźna usunąć konto przed zarejestrowaniem? – Cud jakowyś to by był.
"2.Będąc zarejestrowanym akceptujesz wysyłane co jakiś czas maile z forum dot. forum, vortalu i naszych partnerów." – W kręgu zbiźonym do pewnych kół takie wymuszanie zgody na przyjmowanie spamu zwykło się .....syństwem nazywać.

Tak sobie, z grubsza, wynotowałem to co mnie cieszy/bawi/uczy/smuci/draźni i – w myśl zasady post jest post – temat załoźyłem.


PS.
Bez bicia się przyznaję, źe nie ja usunąłem post , o forum, z którego te cytaty są zaczerpnięte, ale na swoje usprawiedliwienia mam to, źe .. nie trafiłem na ten topic, bo gdybym trafił to ...teź bym go wywalił.

Odpowiedzi: 15

Hmmm... fest ciekawe :D :lol: .
Rozumiem Rebe, źe dział pewien, który i pewnikiem tam dla "wyzszych" stworzono, nie pozwalał Ci jasno i bezpardonowo określić "wasze sugestie na temat serwisu", bo i poza ramy tematyczne wykracza, dlatego tu się wyźaliłeś? :P :wink:
Ad@$
Dodano
04.03.2006 11:03:45
aligator:
Tak nawiasem, to co to się ma te Wasze ględzenie do tematu, hę :?:


To był jakiś ...temat ? ;)

Ciut zaś powazniej – tak samo się ma, jak znacząca część wypowiedzi na forum jest związana z głownymi wątkami i z regulaminem zgodna.
Rebe
Dodano
04.03.2006 09:52:17
Przemysław Zawadzki:
Spoko wyluzuj jest piatek wieczor a oczojebny bannner zaraz zmienie do wszystkiego podchodzisz tak agresywnie??
:?

Ano gusioo juź taki się urodził i źadne zjeby mu nawet nie pomogą :lol: Tak nawiasem, to co to się ma te Wasze ględzenie do tematu, hę :?:
aligator
Dodano
04.03.2006 09:41:12
gusioo:
Narazie to gańbę sobie robisz tym oczojebnym bannerem, który ni jak sie nie ma do panujących tutaj zasad.
Spoko wyluzuj jest piatek wieczor a oczojebny bannner zaraz zmienie do wszystkiego podchodzisz tak agresywnie??
:?
Przemysław Zawadzki
Dodano
03.03.2006 21:59:58
Przemysław Zawadzki:
Wow no to przepraszam ale kurde nie mam slownika staropolskiego a gdybym mial to bym sobie ganby nie narobil :D

Narazie to gańbę sobie robisz tym oczojebnym bannerem, który ni jak sie nie ma do panujących tutaj zasad.
Anonymous
Dodano
03.03.2006 21:55:09
Przemysław Zawadzki:
Wow no to przepraszam ale kurde nie mam slownika staropolskiego a gdybym mial to bym sobie ganby nie narobil :D

Narazie to gańbę sobie robisz tym oczojebnym bannerem, który ni jak sie nie ma do panujących tutaj zasad.
Anonymous
Dodano
03.03.2006 21:55:09
Wow no to przepraszam ale kurde nie mam slownika staropolskiego a gdybym mial to bym sobie ganby nie narobil :D
Przemysław Zawadzki
Dodano
03.03.2006 21:44:19
Wszyscy pierdzielicie – http://www.staropolska.gimnazjum.com.pl/slownik/index.php?nr=0&litera=G&id=496
Anonymous
Dodano
03.03.2006 21:41:20
Przemysław Zawadzki:
ja sie nie czepiam :) tylko przetlumaczylem slowko :D

Nie miałem na myśli Ciebie, zacytowałem Twoje słowa bo w nich sie odpowiedz znajdywała. Ale wrócmy do tematu który swoją drogą jest nijaki.
Over
Dodano
03.03.2006 01:54:36
ehh... myślałem źe powstaje jakiś nowy forumowy slang w który nie jestem jeszcze wtajemniczony :mrgreen:
QDE
Dodano
02.03.2006 23:23:22
ja sie nie czepiam :) tylko przetlumaczylem slowko :D
Przemysław Zawadzki
Dodano
02.03.2006 21:21:54
Przemysław Zawadzki:
chyba chodzilo o hanbe :roll:

oczywiście, źe tak. Nie czepiajcie sie takich szczegółów
Over
Dodano
02.03.2006 21:17:47
chyba chodzilo o hanbe :roll:
Przemysław Zawadzki
Dodano
02.03.2006 21:11:32
Tak z ciekawości zapytam– co znaczy "gańba" :?:
QDE
Dodano
02.03.2006 20:40:16
Tyś, Rebe, to większa menda niź ja – tak sie nabijać, gańba :mrgreen:
Anonymous
Dodano
02.03.2006 18:26:37
Rebe
Dodano:
02.03.2006 18:05:40
Komentarzy:
15
Strona 1 / 1