brak stanu wstrzymania

sterownik USB Composite Device uniemożliwia Przejście komputera W stan wstrzymania, taki wyskakuje mi komunikat, NIE co wiem żartem Grane

Odpowiedzi: 2

[quote=tyberianek]NIE co wiem żartem Grane[/quote][quote=tyberianek]i tam pisało coś na temat klawiatury[/quote]Coś pisało? A co pisało? A tak właściwie to co było napisane? Tak nieco żartem, to powinienem założyć Ci kłódeczkę na wątek - też tak dla żartu. Wpadasz ot, tak sobie - z sieci, klepiesz dwa posty bez ładu i składu, olewasz edycję postów, nie podajesz właściwie żadnych rzeczywistych i miarodajnych informacji #-o Właściwie nie wiem, czy tak tylko sobie klepiesz dla samego klepania, czy oczekujesz jakiejś głębszej reakcji. To co, przyłożysz się do tego, co tu chcesz powiedzieć czy też żartujemy sobie dalej? :-"
XanTyp
Dodano
25.05.2010 14:36:44
zajrzałem właśnie we właściwości USB w menedżerze urządzeń i tam pisało coś na temat klawiatury, pomyślałem że odłączę ją z usb i podłączę pod inne usb, kurcze stan wtrzymania zaczął działać ale pokazał mi się komunikat że klawiatura może nie działać prawidłowo, no ale działa i to prawidłowo :d/
tyberianek
Dodano
24.05.2010 20:39:12
tyberianek
Dodano:
24.05.2010 20:22:19
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1