Brak resetu w Windows Vista Ultimate 64 Bit

Witam. Jak w temacie jest napisane mój problem polega na tym że Vista się nie resetuje, tzn. klikam uruchom ponownie i system się wyłącza, komputer dalej pracuje, monitor wygaszony i tak cały czas dopiero twardy reset i ruszy od nowa. Konkretnie mam Vistę 64 Bit Ultimate. System jest świeżo zainstalowany, nic w nim nie kręciłem, żaden sprzęt nie jest podkręcony ani nic z tych rzeczy. Jeśli miałoby to jakieś znaczenie to poniżej podaję prametry mojego kompa: - Intel Core 2 Quad Q9300 - 8 GB Corsair Twin2X DDR2 800 MHz CL 4-4-4-12 DHX - Asus Formula Rampage x48 - Ati Radeon HD 3870 x2 - Kontroler Raid Adaptec AAR-1430SA - Raid 0 WD Rapator 74GB - Raid 0 WD 3200 AAKS - Dodatkowo w kieszeni HDD 160 GB Podaję parametry kompa bo szczerzenie wiem co już mam zrobić, a może to będzie jakaś głupota i będzie mi głupio. Nie wiem ale strasznie mi się przycina na grach (np. Stalker). Mam star zasilacz ale już zamówiłem Tagan-a, chyba że macie inne pomysły. Proszę o szybką pomoc. Z góry dzięki i pozdrawiam.

Odpowiedzi: 0

tommyk7
Dodano:
28.05.2008 21:35:54
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0