Brak polskich znaków Adobe Reader 9.1

Witam, posiadam następujący problem, otóż na Win7 w niektórych dokumentach Adobe Reader nie wyświetla polskich znaków, chodzi głównie o potwierdzenia z banku ING, inne, otwierane do tej pory, pliki działają dobrze. Potwierdzenie bez problemów działa na WinXP oraz na WinVista, w banku jest nawet specjalna opcja "Załącz do pliku potrzebne czcionki" jak ją zaznaczę nic to nie zmienia. Dodam jeszcze że na Win7 jest wyświetlana całkiem inna czcionka niż w przypadku dwóch pozostałych systemów, jak włączę właściwości pliku na Win7 jako czcionkę wskazuje jakąś Adobe-Serif-MM (nawet po pobraniu pliku z załączonymi czcionkami), na Viście i XP jest czcionka Times New Roman. W czym może być problem?

Odpowiedzi: 3

Witam.Mam tzn miałem ten sam problem co wy tylko poczytałem trochę na forach i znalazłem program Foxit Reader który tez otwiera pliki pdf i wyciągi z banku Ing pokazały polskie znaki a na Adobe Reader nie wiec można do tego używać tego programu i ok.Pozdrawiam
kamilex1203
Dodano
08.12.2009 14:55:09
Witam Mam ten sam problem, na razie zgłosiłem to do ING i czekam na odpowiedz, wydaje mi się, że to oni powinni coś pogmerać po swojej stronie żeby dostosować pliki PDF do win 7 :-s Może jak więcej ludzi zgłosie sie do ING z tym problemem to szybciej zadziałają ](*,)
karolz
Dodano
03.12.2009 23:52:16
Posiadam podobny problem.... również na innych systemach nie miałem problemu z potwierdzeniem przelewu, natomiast w win 7 mam brak polskich znaków oraz zmienioną czcionkę... Jeśli udało Ci się rozwiązać problem to proszę o pomoc.
surfer89
Dodano
09.11.2009 22:35:33
emil0076
Dodano:
26.05.2009 14:04:43
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1