Brak poczty w Vista,IE działa i widzi net.

Witam
1. Zaktualizowałem XP do VISTA wszystko jest ok poza tym że nie mogę nawiązać kontaktu z serwerami poczty poprzez programy pocztowe. Nie działa program z windy ani też outlook z office. Komunikat "upłynął czas oczekiwania na połączenie z serwerem".
Dla jasności przeglądarki łączą się z netem, chodzi wszystko poza pocztą.
Podejrzewam jakiś filtr lub coś i wyłączyłem wszystko co znalazłem z zabezpieczeń w windzie, nie pomogło.
2. To jednak jakiś firewall (windowsowe zabezpieczenia starałem się wyłączyć, wszystkie) lub coś,poczta powielokroć sprawdzona. Dodatkowo nie chodzi komunikator "Tlen", co najciekawsze tlenofon łączy się, a sam komunikator już nie może połączyć się z serwerem swoim ani też z serwerem GG. Próbowałem zmieniać ustawienia tego ich firewalla, ale tlen ma dopuszczenia i poczta (outlook) też.
Ktoś ma jakieś mądre rady Pytajnik Ja już nie wiem co robić, wróciłbym chyba do XP ale podobno po zakupie Visty wygasła mi licencja na XP Pytajnik

Czekam na sugestie.
Pozdrawiam

Witam

Dodam może, iż korzystam z sieci wewnętrznej poprzez router. Słyszałem, że Vista ma z tym problemy, ktoś może jednak już coś wie na temat takich problemów ? W Microsoft mnie spławili (OEM)

Pozdrawiam. 

Odpowiedzi: 0

kitachi
Dodano:
13.02.2007 15:04:50
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0