Brak plyt do Laptop HP Pavilion dv9000

Siemka, wlasnie kupilem tego laptopa, co najlepsze to ze nie bylo zadnych plyt z nim, doczytalem sie ze wszystko znajduje sie na osobnej partycji i ze mozna to zgrac na plyty, to wlasnie zrobilem zajelo mi to 3 DVD plyty. Ale co jeszcze to ze jest orginalny windows vista, bo podspodem jest nalepka z numerem seryjnym itd, ale ja tej plyty niemam i co bedzie jak bede chcial na nowo system wgrac, czyli zrobic format dysku itd. Niewiem co i jak zrobic bo jest mi to dziwne ze numer seryjny windowsa czyli ta naklejka jest przyklejona a nie ma plyty z systemem. Prosze o podpowiedz co i jak zebym wiedzial na przyszlosc. Dzieki.

Odpowiedzi: 3

Polecasz Norton Ghost a zaraz piszesz, że jest do "piczy", zastanów się. Jeżeli nie masz zamiaru mu pomóc to po co w ogóle piszesz, odsyłając go do instrukcji.
WaGonik
Dodano
02.07.2008 21:01:32
Jeśli nagrałeś sobie tylko pliki z partycji recovery to nici, jeśli nagrałeś najprawdopodobniej oemowym programem typu cyberlink to co oni teraz wciskają i utworzyłeś pyłyte recovery dvd to ok, ale powinno to zająć 1 płyte dvd chyba, że system nie jest już czysty, dlatego poleca się to zaraz po pierwszym uruchomieniu laptopa. A zresztą idz to j***** instrukcji obsługi bo tam wszystko piszę tak samo pisze jak uruchomić partycję recovery, A sam wogóle bym się tym nie bawił tylko oddzielił sobie jakies 20-40Gb na partycje z Vistą i zrobił obraz czymś typu norton ghost np. nowym nero, bo nowy norton ghost jest do piczy.
Small Mike
Dodano
02.07.2008 20:58:11
  • Small Mike 02.07.2008 21:04:04

    [quote=Small Mike]Jeśli nagrałeś sobie tylko pliki z partycji recovery to nici, jeśli nagrałeś najprawdopodobniej oemowym programem typu cyberlink to co oni teraz wciskają i utworzyłeś pyłyte recovery dvd to ok, ale powinno to zająć 1 płyte dvd chyba, że system nie jest już czysty, dlatego poleca się to zaraz po pierwszym uruchomieniu laptopa. A zresztą idz to j***** instrukcji obsługi bo tam wszystko piszę tak samo pisze jak uruchomić partycję recovery, A sam wogóle bym się tym nie bawił tylko oddzielił sobie jakies 20-40Gb na partycje z Vistą i zrobił obraz czymś [color=red]typu[/color] norton ghost np. nowym nero, bo nowy norton ghost jest do piczy.[/quote]

To nie wiesz co zgrałeś na płyty ? ;) Na partycji Recovery jest syste wraz ze sterownikami.
WaGonik
Dodano
02.07.2008 20:48:01
marekmisiek
Dodano:
13.06.2008 18:52:50
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1