Brak odsłuchu z mikrofonu

Zamilkłem. Czy to w sytuacji, gdy chcę sobie porozmawiać online, czy zwyczajnie, tylko nagrać głos. Testy wypadają pomyślnie, słupki reagują na natężenie dźwięku, zarówno w teście z aplikacji od karty dźwiękowej, jak i dla pewności na Skypie. A mimo to nadal nic się nie wydobywa na zewnątrz. Słyszę siebie, w zależności od ustawienia suwaków, zgodnie z nimi - ściszając mikrofon, słyszę słabiej i analogicznie w drugą stronę. Ale kiedy próbuję nagrać się - Goldwave rejestruje jedynie płaskie spektrum i sporadyczne trzaski (takie ciche puknięcia w tle) - głosu brak. Przyniosłem dwa inne komplety słuchawek z mikrofonem - to samo więc nie jest to wada sprzętu. Gdzieś coś blokuje mnie w ustawieniach, tylko za Boga nie mogę dojść co. Jeszcze miesiąc temu rozmawiałem na Skypie i nie było żadnych problemów. Nie przypominam sobie, abym cokolwiek zmieniał w ustawieniach od tamtej pory. Próbowałem na obu panelach - przednim i tylnym. Na laptopie głos nagrywa się elegancko na wszystkich słuchawkach z mikrofonami. Co jeszcze mogę zdziałać? Windows 7 HP, wszystkie aktualizacje zautomatyzowane, brak innych problemów z obsługą karty dźwiękowej.

Odpowiedzi: 0

XanTyp
Dodano:
26.12.2011 10:10:10
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0