Brak Konta admina po net user administrator /active:no

A wiec tak w viscie biznes włączyłem sobie konto admina przez net user administrator /active:yes poinstalowałem wszystko ustawiłem zwykłego użytkownika nadałem hasełka adminowi i szkodnikowi i stwierdziłem ze poco ma kogoś kusić przy logowaniu administrator wiec z konta zwykłego użytkownika prawoklik na cmd uruchom jako admin no i net user administrator /active:no :) tylko jakie było moje zdziwienie jak chciałem uruchomić program z uprawnieniami admina i po wzięciu uruchom jaki admin pokazało mi standardowo zeby podać hasło admina tylko nie ma gdzie go wpisać jak klikam ok to też brak reakcji :/ i teraz pytanie jak z powrotem włączyć konto admina ?? dodam ze jak wezmę naprawę systemu i podam hasło admina to sie loguje na administratora próbowałem stamtąd włączyć konto ale pokazało ze ok a po restarcie to samo XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Już sobie poradziłem wystarczy hirensem usunąć hasło i wtedy zmienia że konto jest aktywne . I pojawia sie administartor przy logowaniu wiec i ze zwklego szkodnika będzie działał

Odpowiedzi: 0

korniszonwz
Dodano:
17.07.2009 11:57:40
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0