Brak internetu podczas uruchamiania komputera

Witam wszystkich otóż mam taki problem jak po raz pierwszy uruchomię kompa w dniu to mam brak internetu muszę wyłączyć i włączyć na nowo karte sieciową. [img]http://img89.imageshack.us/img89/7787/beztytuuvo8.jpg[/img] Jak na obrazku widać w czarnym prostokącie nie mam wtedy dostępu do ikony Internet( Sorki ale nie zrobiłem wcześniejszego screena) mam na polaczeniu czerwony krzyżyk próbowałem już wszystkiego odinstalowywać sterowniki od karty ... itp wszystko co było na Google nie pomogło więc proszę o pomoc z tym Moj Windows : Windows Vista Ultimate 32-bitowa

Odpowiedzi: 2

Moj przypadek byl podobny, z tym ze chodzi tu o polaczenie bezprzewodowe WiFi. Vista po uspieniu lub restarcie traci komunikacje z internetem. Powodem sa sterowniki instalowane z plytki ze sterownikami. Rozwiazaniem jest odinstalowanie sterownikow i pozwolenie Viscie na to by sama zainstalowala swoje wlasne. Dziala jak zloto. Oczywiscie w takim konkretnym przypadku.
Krzysiek_85
Dodano
27.03.2009 00:12:40
hej nie wiem czy juz sie uporales z tym problemem.. alemialam w zasadzie podobny problem , tylko do polaczen z netem uzywam modemu telefonicznego, po jakims czasie modem przestal wspopracowac z laptopem i tym sameym z vista, tzn wyswietlal sie komunikat ''urzadzenie przestalo dzialac''; wystarczyla porada znajomego i dosc drastyczne posuniecie czyli odzyskiwanie systemu lub format, bo pliki modemowe wysypaly sie do sytemu. Zabiegł pomogl, internet dziala bez zarzutu:)
Nuna87
Dodano
18.03.2009 13:53:27
ciarkol
Dodano:
03.02.2009 16:02:47
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1