Brak dźwięku w Viście (SoundMax zintegrowany)

Witam. Mam w komputerze kartę dźwiękową SoundMax Integrated digital HD audio. W viście nie ma dźwięku. Na tym samym komputerze mam XP Media Center Edition na którym wszystko dziala dobrze. Podejrzewam, że to wina driverów, próbowałem zainstalowac sterowniki od producenta (przeznaczone do XP), ale vista uparcie twierdzi ze stery od microsoftu są aktualne i nie chce instalowac. Proszę o pomoc, i z góry dziękuje.

Odpowiedzi: 1

To wywal cały kanał, związany z dźwiękiem, w Menedżerze Urządzeń i "podaj" sterowniki od producenta.
Ad@$
Dodano
29.05.2007 23:52:40
  • Maxioo 30.05.2007 19:46:57

    [quote=Ad@$]To wywal cały kanał[/quote]Tzn. odinstalowac karte czy co? Ostatnio nagrywalem filmy z pulpitu programem Hyper Cam2 i wrzucilem je potem na kome. Nie bylo dzwieku tylko szum. Nie wiem czy to wina programu czy ta naprawde jest w Windowsie. EDIT Po zainstalowaniu Visty wysiadl dzwiek takze w xp. Nie dziala w niczym oprócz winampa. Znalazłem rozwiązanie. Banalnie proste :P Próbowalem instalować stery z xp a myslalem ze to dla visty xD. Sorki za zawracanie głowy, dzięki za pomoc. Temat do zamknięcia.

Maxioo
Dodano:
29.05.2007 00:14:14
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1