Brak dźwięku...

System nie wykrywa ani głośników, ani słuchawek... :/ Czy ktoś jest w stanie pomóc? ;]

Odpowiedzi: 2

mam podobny problem, z tym że nie moge wogóle zainstalować sterowników bo system nie widzi karty dzwiękowej (SB X-FI). System to WIN 7 RC 64 bit. próbuje dodać nowy sprzęt i nic, godzine przed instalacją dzwięk działał więc karta jest w porządku. Przy okazji mam jeszcze jedno pytanko: 7 zainstalowałem na partycje gdzie był już xp (pojawił mi sie katalog Windows.old). Przy uruchamianiu systemu mam do wyboru albo uruchomienie 7, albo przywrócenie poprzedniego systemu. I tu pojawia się problem. Uruchamiam przywracanie systemu, ale pyta się o hasło administratora, a zarówno na xp jak i na 7 nie było zakładane hasło
ferkus
Dodano
29.05.2009 21:33:29
Podaj dokladnie co robisz, krok po kroku.. Sterowniki zainstalowane ? Itp.. Jaki system, jaka karta, jakie sluchawki Itd..
Lamer
Dodano
08.05.2009 15:54:33
  • Milky 08.05.2009 17:39:36

    [quote=Lamer]Podaj dokladnie co robisz, krok po kroku.. Sterowniki zainstalowane ? Itp.. Jaki system, jaka karta, jakie sluchawki Itd..[/quote] Właśnie rozwiązałem problem ;] Na płytce ze sterownikami (Realtek high definition audio) była wersja 32-wu bitowa... Musiałem tylko ściągnąć 64-ro bitową... Ale Win Vista nie potrzebował sterowników - stąd pytanie ;]

Milky
Dodano:
08.05.2009 11:56:45
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1