Brak dostępu do BIOS'A i brak bootu z CD

Witam! Ostatnio mój kom zachowuje się dziwnie. Sam się restartuje, zacina się, pojawiają się niebieskie ekrany... Chciałęm zrobić format, ale niesty, w żaden znany mi sposób nie mogę wejść w BIOS ani nie rusza mi CD systemowego (mimo, że nigdy nie było z tym problemu i nic nie było zmieniane w BIOSie) Co mam zrobić? Idzie to jakoś ugryść? Pozdrawiam i dziękuję za pomoc

Odpowiedzi: 5

EuleEule
Dodano
05.01.2009 01:17:41
Dzięki za pomoc, ale czy wyjęcie bateryjki z płyty główniej i wyjecie tej zwórki da coś? Czy potem będę mógł normalnie uruchomic komputer? Nie grzebałem nigdy w BIOSIE, nawet nie wiem gdzie jest zwórka :P Wyjąłem bateryjkę, wsadziłem ją ponownie. Potem powyciągałem te zwórki, które były najbliżej bateryjki i wsadziłem je spowrotem tam gdzie był. BIOS się chyba zresetował, ale pewien nie jestem. Najważniejsze, że nadal mam problem z niebieskimi ekranami i restartami kompa!
EuleEule
Dodano
05.01.2009 01:16:10
A CO TO DO CHOLERY JASNEJ ZA TRAKTOWANIE??!!!!!! CZY TY SOBIE MYŚLISZ????!!!!!
Naruto09
Dodano
04.01.2009 19:49:45
Dobrze by było też zresetować ustawienia CMOS-u poprzez zworkę na płycie głównej.
Naruto09
Dodano
04.01.2009 15:55:13
  • XanTyp 04.01.2009 18:49:09

    [quote=Razorek]A ci mogę poradzić to reset CMOS (wyjęcie baterii albo zworka).[/quote] [quote=Naruto09]Dobrze by było też zresetować ustawienia CMOS-u poprzez zworkę na płycie głównej.[/quote]Nabijasz sobie liczbę postów czy tylko tak dla rozrywki dublujesz informacje do wątku sprzed dwóch miesięcy?

Sprawdź czy aby napewno dobrym klawiszem używasz do wejścia do BIOSa. Nich chce Cię straszyć ale ostatnio dość głośno zrobiło się o wirusach instalujących się w CMOSie. Może to nie jest akurat Twój przypadek, ale wspominam że coś takiego istnieje. A ci mogę poradzić to reset CMOS (wyjęcie baterii albo zworka). Jak to nic nie pomoże to poszperaj dokładniej na forum bo nawet ostatnio był podobny temat...
Razorek
Dodano
10.11.2008 00:05:24
EuleEule
Dodano:
09.11.2008 18:59:28
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1