blue screen-ręce opadają

szbko, bo pisałem obszernie i nastąpiłzrzut pamięci-świerzo po dzisiajeszym formacie, w trakcie instalowania sterowników mam błędy- 0A 8E 50 7E 7F ,uff zdąrzyłem, poszło ,co Wy na to ?? ps. a teraz wyjasnienia, ciągle miałem zrzuty z błędem 8E, więc wkurzyłem się i zrobiłem format , (oryginalny xp home ) podczas instalowania także były zrzuty, ale jakośposzło, tylko że potem także były zrzutu..... ..... więc zawiozłem do magików w kompterowym, zainstalowali od nowa, jestem w trakcie instalowania sterowników, i dzisiaj nastąpił wysyp błędów,czasami po dłuższej czasie czasami jeden po drugim po karzdym restarcie........ja wiem że tak by było najlepiej, ale nie wskzaujcie mi strony z błędami, tam do karzdego błędu jest po kilka rozwiązań,jeden jestem wstanie ogarnąć, ale na dłuższą metę, blue sreen mi nie pozwoli cokolwiek zrobć....... pisało że występowani błędu 8E i 50, to jakiś tam wirus, mam dwa dyski podzielone na partycje, zawsze formatowana jest jedna, czyzby tam coś było ukryte ? podczas skanowania kasperkim- nastąpił rzut pamięci więc nic nie wiem .... i jedziem dalej, mam kartę grafiki 4830( 7E - to błędy problemy z grafiką ? ) A nie mówiłem ? zrzut pamieci, błąd 8E, chodził kasperski, ale czy to ważne ? poproszę o jakąś pomoc :( komputer po modernizacji -dwa miesiące temu ,wymiana na -msi p35 neo-f s 775 procesor- dce5300 2,69 box pamięc ram kingston ddr2 2x1 gb 1x 2 gb,razem 4 gb karta grafiki sapphire hd4830 512 mb zasilacz cooler master 460 w cpu fan scythe katana 2,,dodali jeszcze kontroler sata, bo nie mozna było zainstalowac więcej jak jednego dysku i napędu a miałem po dwa ps. kto wymyślił takie logowanie na forum, prościej się nie dało, ? zanim się zalogowałem miałem 3 zrzuty pamięci załączniki z dzisiaj

Odpowiedzi: 5

lamer chyba nie, to mój stały sklep, nic nie chcieli za to ,sam zostawiłem gościowi na piwo 20 zł .
azet
Dodano
29.05.2009 19:13:16
I znalezli troche kasy w Twoim portfelu :-)
Lamer
Dodano
29.05.2009 01:56:51
dzięki ucho, wróciłem z kompem od magików, stwierdzili ,że coś było nie halo z jednym dyskiem, ale.. to chyba nie jego wina, znaleźli podkręcenie procesora z 2,6 na 3,0, i brak podkręcenia napięcia procesora, jak narazie mija popołudnie i nic się nie wydarzyło, wygląda na to że podkręciłem ,ale nie miałem pojęcia o podkręceniu napięcia. jeszcze raz dziekuję.
azet
Dodano
29.05.2009 00:21:46
Tak myślałem. Wobec tego stawiam na sprzęt: Ty instalowałeś ze swojej instalki, serwis ze swojej (jak mniemam), a objawy te same. Na początek sprawdź Podgląd zdarzeń na błędy (najlepiej z czasu wystąpienia zwisów, kliknij 2x i zobacz co to spowodowało. Pamięci przetestuj programem Memtest (odpalisz kompa z dyskietki rozruchowej). Wgraj program Everest i podrzuć napięcia zasilacza. Odepnij CD ROM i zobacz czy będą zwisy. Wyjmij grafikę, przeczyść sloty na płycie pędzelkiem, wsadź na nowo i dobrze dociśnij i dokręć. Odepnij flopa. Poodpinaj od płyty kable do zewn. portów USB. i zobacz. Odepnij drugi dysk i zobacz. Jak masz nową taśmę do twardziela to wymień. Tania rzecz, a często się uszkadza i nieźle potrafi namącić. Jeśli chodzi o pamięci to też powyjmuj przez testem, przeczyść i porządnie wsadź najpierw jedną, zobacz efekty, potem ją wyjmij i wsadź drugą i zobacz efekty itd. Chodzi o sprawdzenie kości, slotów i ew. kombinacji między kościami. Co do robali to oczywiste jest, że jak masz zawirusowaną drugą partycję czy też drugi dysk to też przelazą na systemową, ale nie sądzę, bo piszesz, że w trakcie instalacji Windy też się wywala. Reasumując: po kolei sprawdzaj wszystko. Przeglądałem Twoje dumpy, ale teraz nie ruszam tego tematu bo na razie nie wierzę w ich zawartość.
Ucho
Dodano
27.05.2009 23:43:39
A ja się gdzieś doczytałem, że to wina AllPlayera. Masz takowy ?
Ucho
Dodano
27.05.2009 03:48:17
  • azet 27.05.2009 09:20:38

    [quote=Ucho]A ja się gdzieś doczytałem, że to wina AllPlayera. Masz takowy ?[/quote] wogóle nie instalowałem, po formacie tylko sterowniki i tę jedną grę - hawx

azet
Dodano:
25.05.2009 22:43:51
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1