Blokowanie połączeń z serwerami rejestracyjnymi? VISTA ratunku !

Winowajca - Vista Home Premium. Opis problemu - brak połączenia/ wymiany danych w momentach tzw. rejestracji przy łączeniu się z serwerami zewnętrznymi. Internet działa bez zarzutu, ale jak wypełniam jakikolwiek formularz rejestracyjny (np. GG, Bear Share) albo próbuję np. nawiąza połączenie MS Outlook z serwerem pop3 to dostaję komunikat brak połączenia - sprawdź czy jesteś połączony z internetem, albo brak łączności z serwerem. To samo dotyczy innych programów - jak wypełniam formularz rejestracyjny następuje blokada podczas łączenia z serwerem providera programu (zdarza się że słysze dźwięk błędu krytycznego....). Próbowałem wyłączac zaporę i defendera ale to nic nie pomaga... Przypomnę internet i łączenie się ze stronami działa bez zarzutu Proszę o ratunek !!!!!

Odpowiedzi: 1

aby zminimalizowa iloś rozwiązań: 1. zainstalowałem Service Pack 01 2. odinstalowałem antywirusa 3. sprawdzałem czy nie ukrywane jest IP (nie jest) 4. wyłączenie proxy jest niemozliwe, bo wtedy internet nie działa wogóle, więc ten patent odpada, odpada też blokowanie portów przez providera (na komputerze ze starszym systemem operacyjnym W2000 wszystko działa bez zarzutu) Oczywiście mogę reinstalowac system, ale nie sądzę, że to coś pomoże...
ibiza74
Dodano
06.10.2008 19:18:42
ibiza74
Dodano:
05.10.2008 22:32:18
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1