Blokady przez piractwem!!!

Witam! Mam pytanie czy istnieje program ktory pozwoli na instalowanie na windows vista pirackiego oprogramowania sciaganego z interentu? slyszalem o takich programach ale nie moge go znalezc. czekam na szybka od :) pozdrawiam.

Odpowiedzi: 5

Jako, że klucz do kłódki znalazłem (bo jeszcze samozatrzaskowej się nie dorobiłem) to temat sobie pozwolę przyblokować, bo w złym kierunku zmierza. Na otarcie łez jedno zdanie, które niech będzie podsumowaniem dyskusji, która tu rozgorzała. Nie stać mnie - nie używam, proste a jakże mądre. Jak nazwać kogoś kto z powodu braków funduszy "pożycza sobie" batonika w sklepie? Brak analogii? A jednak. Miło było.
Bobi
Dodano
18.08.2007 22:27:32
Sfinks - nim raz następny zabierzesz głos sugeruję byś zapoznać isę raczył z - nie jestem szczególnie wymagający - tym co w archiwum stoi zarówno na temat piractwa, jak i oceny argumentów typu - komputer kupiłem, ale na programy mnie nie stać może zrozumiesz jak smiesznie brzmią takie "argumenty" . Wypada przy tym zauważyć i to, że zdanie, które stało się obiektem Twych rozważań składa się z dwóch elementów . Dlaczego tedy nie oburzasz się, że adrestata tej złotej myśli uznaję również za dupę ? BTW - U mnie ze "złotymi myślami" łatwo, co objawić się moze tekstami, typu "Dupa, a nie interlokutor"", podawanymi w sytuacji, gdy ktoś miast całej prawdy, tylko prawdy głosi prawdę trzeciego rodzaju ( przez wrodzoną delikatność jej pełnej nazwy nie podam ).
Rebe
Dodano
18.08.2007 21:38:09
Na takie okazje mam cos extra od siebie [img]http://www.securityzone.one.pl/blog/wp-content/uploads/2007/04/sdr-legal-1.png[/img] a tak pozatym to wydaje mi sie ze mu chodzi o UAC :D
SDR
Dodano
18.08.2007 11:38:27
eee nie ejstem zlodziejem! chodzi mi tylk o ot zeby moc na viscie instalwoac programy normalnie jak naXP bez problemow. prosze o pomoc!
Bonito
Dodano
10.08.2007 13:14:42
No to se poszaleję czekając na ripostę: [b]Nie dość, że złodziej to jeszcze dupa.[/b] PS. Tak.
Rebe
Dodano
10.08.2007 13:06:39
  • Endrju 10.08.2007 13:16:26

    [quote=Rebe]No to se poszaleję czekając na ripostę: [b]Nie dość, że złodziej to jeszcze dupa.[/b] PS. Tak.[/quote] I analfabeta [wtórny?] - czytać nie umie, albo nie rozumie co czyta, a bezczelność dorównuje, a może nawet i przewyższa jego ignorancję.

  • Sfinks 18.08.2007 20:36:39

    [quote=Rebe]No to se poszaleję czekając na ripostę: [b]Nie dość, że złodziej to jeszcze dupa.[/b] [/quote] Już drugi raz mam wrażenie że czasami twoje palce chodzą deko szybciej niż rozum. Legko przesadziłeś. Używanie pirackich programów nie nazywał bym złodziejstwem , uczciwe ludzi z braku kasy używają pirackich programów ,i tak ponad 60% na świecie, i według ciebie one są złodziejami? Oj nie wiem czy nie musisz skasować twojego offtopa.Chyba że chcesz się dowiedzieć [b]kogo[/b] na całym świecie nazywają złodziejami.

Bonito
Dodano:
10.08.2007 12:40:30
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1