BLOKADA !!!

Kto wie jak ominąć blokadę na instalowanie programów w Windzie NT (nałoźona przez jebanego admina), lub zna patent na uniwersalne hasełko konta administratora. Czujcie blusa kupili kurwa H Packarda PIV 1,5 giga, 256 magasów ramu z nagrywarą, HDD 40GB , niezła grafa. Zainstalowali tylko jebanego NT i office'a. A jebnięty admin postawił szlaban na instalki. Miał ch... kaprys co ?. Mogę go i tak zrobić w jajo i włoźyć swój dysk, ale boję się otwierać komputer(plomby).

Odpowiedzi: 4

Mamusia dawała po cichu / a Tatuś za to pił..../w remizie psy sołtysie w Cićkowie k.Nóźek.Łot,co.
[ Gdzie moderatory,a?]Wstyd!!!
Ja na miejscu tego Admina obiłbym mu mordę 8)
tire
Dodano
02.03.2003 14:28:39
ciekawe czy nasz gosc wyniosł to z domu .... :?: :wink:
beriam
Dodano
02.03.2003 14:10:42
:–(((:
A jebnięty admin postawił szlaban na instalki. Miał ch... kaprys co ?. Mogę go i tak zrobić w jajo i włoźyć swój dysk, ale boję się otwierać komputer(plomby).

Cóś znofu o kultuze masofej w nasym krhaju.Cuś znofu o hamach na Forum.
Takie słownictwo jest tu obraźliwe i ten "gość" nie
powinien tu być.

Post ma ponad rok,HAMSTWO I GŁUPOTA jednak jest aktualna.Dedykuję ten post Moderatorowi,który przez rok nie usunął go z Forum [ i postu i tego quote= ":–((("
tire
Dodano
02.03.2003 12:33:57
:–(((:
A jebnięty admin postawił szlaban na instalki. Miał ch... kaprys co ?. Mogę go i tak zrobić w jajo i włoźyć swój dysk, ale boję się otwierać komputer(plomby).

Cóś znofu o kultuze masofej w nasym krhaju.Cuś znofu o hamach na Forum.
Takie słownictwo jest tu obraźliwe i ten "gość" nie
powinien tu być.

Post ma ponad rok,HAMSTWO I GŁUPOTA jednak jest aktualna.Dedykuję ten post Moderatorowi,który przez rok nie usunął go z Forum [ i postu i tego quote= ":–((("
tire
Dodano
02.03.2003 12:33:57
Anonymous
Dodano:
02.03.2002 01:46:57
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1