Blokada usuwania plików w win98 SE

Jestem właścicielem 10 komputerów w firmie, które są ogólnodostępne (są podłączone przez 24/7 do internetu).
Lecz ogólnodostępne nie idzie w parze z rozumem uźytkowników.. Często ktoś mi przez nieuwagę/złośliwość coś kasuje (pliki systemowe, usuwa programy..)
Chciałbym jakoś temu zapobiec (trochę nudne robi się ghostowanie z płyt CD co 2 tygodnie)

Czy jest moźe jakiś program uniemoźliwiający usuwanie plików z np. dysku c: ? Blokada usunięcia, albo zabezpieczenie na hasło? Zaleźy mi na tym, aby nikt nie dobierał się do Program Files ani do folderu WINDOWS.

Uprzejmię proszę o jakąś rozsądną podpowiedź..

Podkreślam, źe we wszystkich komputerach jest WINDOWS 98 Second Edition; nie ma komputera matki.

Odpowiedzi: 3

Nie wiem jak jest z wersją Tweak UI w tym nieoficjalnym SP dla 98, program luzem ściagniesz tutaj (wybierz odpowiednią wersję)
Program jest darmowy, a co w nim zakombinować to pewnie Seeker Ci podpowie.
Bobi
Dodano
03.10.2005 18:19:49
Hmm.. a z czym się je tego Tweak UI?
Tzn. czy jest on darmowy czy płatny, czy jest on ogólno dostępny.. Czy teź jest on tylko w tym SP?
[PL]Neon
Dodano
03.10.2005 17:40:50
Nie wiem moźe najprostszym sposobem byłaby instalacja nieoficjalnego SP dla Win98 , jest tam program TweakUI w którym dostęp do folderów moźna ustawić, lub instalacja samego TweakUI na kaźym z komputerów .
Na forum ktoś podawał linka do tego SP – musiałbyś poszukać w archiwum.
link do nieoficjalnego SP dla WIN98
http://www.amnezja.org/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=8
Seeker
Dodano
02.10.2005 22:42:09
[PL]Neon
Dodano:
02.10.2005 19:32:45
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1