Blokada stron internetowych - jak?

Witam. Nie znam sie na tym wiec sie pytam. Chcialbym zablokowac 2 strony internetowe drugiemu uzytkownikowi mojego komputera. On tak jak i ja ma konto z uprawnieniami administratora. I wlasnie chce mu zablokowac 2 strony internetowe - ale tylko jemu - zeby u mnie chodzily. Nie chce uzyc zadnego programu tylko zrobic to za pomoca rejestru albo czegos w tym rodzaju. Za pomoc dziekuje :d/

Odpowiedzi: 3

W [url=http://megapliki.interia.pl/kategoria-14-ochrona-pc-nadzor-rodzicielski.html]tym[/url] miejscu może znajdziesz coś dla siebie.
JesperKyd
Dodano
23.04.2007 11:10:02
Powiem tyle. tamta osoba ma coprawda admina ale ona nic nie umie - mlodsza siostra - wiec tym sie nie nalezy martwic. Program moze byc tylko jakis inny niz beniamin itd - i po polsku zeby byl. Uzywa IE.
kkorniak
Dodano
19.04.2007 19:14:32
Skoro ma to działać na jednym koncie to hosts odpada. Skoro bez instalowania programów to coś a'la kontrola rodzicielska odpada. Pole się zawęża jeszcze bardziej jeżeli użytkownik posiada prawa admina bo to odkręci. Z jakiej przeglądarki korzystasz? Może klasyfikator treści z IE Cię zadowoli, do FF pewnie jakieś rozszerzenie by się znalazło.
Bobi
Dodano
18.04.2007 21:32:13
kkorniak
Dodano:
18.04.2007 19:19:09
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1