Blokada microsoft!jak sie tego pozbyć?

Macie jakies sposoby zeby zlikwidowac blokade nałozona prezez mikrosoft?Bo to najprawdopodobniej stało sie z moim kompem miałem XP a teraz startuje mi tylko 2000! co sadzicie o tym systemie?pozdro

Odpowiedzi: 9

Rembrant:
Macie jakies sposoby zeby zlikwidowac blokade nałozona prezez mikrosoft?Bo to najprawdopodobniej stało sie z moim kompem miałem XP a teraz startuje mi tylko 2000! co sadzicie o tym systemie?pozdro


Zapewne uruchomila ci sie plansza do aktywacji XP :)

skoro masz pirata to poszukaj cracka :D twoj kolega napewno wie gdzie tego szukać :)
inforobert
Dodano
09.02.2005 22:15:40
gusioo:
Mrówek:
Windows 2000 –– dobry, ale XP jest bardziej funcjonalny, choć podobno 2000 jest stabilniejszy ;–)

A co masz dokładnie na myśli ?
Chodzi Ci o te kreatory, atostarty, luny, zintegrowane wypalanie i inne wodotryski z których nie korzystasz ?
Zapewniem Cię, źe bez nich da się funkcjonować.


gusioo nie pierdziel :shock: – doinstalowałeś to wszystko do w2k po to by ..... móc wyłaczyć ? :mrgreen:

Na powaźnie zaś to zaowno msconfig, jak i przywracanie wydają się być wcale nie nadmiarowymi wodotryskami – szczególnie jeźeli system ma trafić "pod strzechy", a nie w ręce osoby juź z jego funkcjionowaniem,a właściwie niedomaganiami, jakoś obeznanej.
Rebe
Dodano
08.02.2005 17:38:20
Mrówek:
Windows 2000 –– dobry, ale XP jest bardziej funcjonalny, choć podobno 2000 jest stabilniejszy ;–)

A co masz dokładnie na myśli ?
Chodzi Ci o te kreatory, atostarty, luny, zintegrowane wypalanie i inne wodotryski z których nie korzystasz ?
Zapewniem Cię, źe bez nich da się funkcjonować.
Anonymous
Dodano
08.02.2005 16:55:56
Mrówek:
no.. albo zrobią sobie bunt maszyn i fajne cycate terminatory będą walczyć z ludźmi :P
Weź tego gościa mocno puknij w łeb.. Takie mądrości ci wstawia, a sam pewnie ma o tym Windowsie pojęcia, co ja o budownictwie :P

Windows 2000 –– dobry, ale XP jest bardziej funcjonalny, choć podobno 2000 jest stabilniejszy ;–)


I to jest kluczowe słowo.
Rebe
Dodano
08.02.2005 15:16:44
no.. albo zrobią sobie bunt maszyn i fajne cycate terminatory będą walczyć z ludźmi :P
Weź tego gościa mocno puknij w łeb.. Takie mądrości ci wstawia, a sam pewnie ma o tym Windowsie pojęcia, co ja o budownictwie :P

Windows 2000 –– dobry, ale XP jest bardziej funcjonalny, choć podobno 2000 jest stabilniejszy ;–)
Mrówek
Dodano
08.02.2005 15:11:34
Rembrant:
no i pewien madry człowiek powiedział mi po obejzeniu mojego kompa ze to firma microsoft poprzez aktualizacje instalowane zablokowała mi kompa!!

Mądy to on napewno nie był... Qrde ten Microsoft jest wszechmogący w morde... A Bill Gates to pewnie jest tym :roll: no qrde :evil: DIABŁEM :twisted: A wydany przez niego SYtem WIndows jest narzędziem totalnej zagłady...Windows w kaźdym domu...A w roku 2007 komputery z tym systemem będą zjadały ludzi...

WEŹ PUKNIJ TEGO MĄDREGO CZŁOWIEKA W JEGO MĄDRĄ GŁÓWKE... A z kompem idź do serwisu jeśli sam sobie nie poradzisz

Co myśle o Win2k... Nieźły sysem choć osobiście wole 98 i Xp
adik154
Dodano
08.02.2005 14:45:18
na marginesie to co myslisz o tym systemie?!


Według mnie jeden z najlepszych systemów z rodziny Windows!
Ja osobiście uźywam Win 2000 / Linux(Aurox).
Z obu jestem zadowolony–źadnych problemów!
Sadek
Dodano
26.01.2005 13:22:32
Rembrant:
niebardzo wiem o czym mowa!przykro mi lae niestac mnie było na orginalna wersje i miałem pirata!no i pewien madry człowiek powiedział mi po obejzeniu mojego kompa ze to firma microsoft poprzez aktualizacje instalowane zablokowała mi kompa!i teraz moge zainstalowac tylko windows 2000!a na marginesie to co myslisz o tym systemie?!

Za madry ten człowieczek nie był!!

Nie słyszałme o takim zjawisku jak blokowanie komputera przez MS , Co najwyzej moze sie nieuruchamiac system windows xp ( brak aktywacji ) co nie ma nic wspólnego z blokowaniem komputera.!!
Pozdrawiam
Anonymous
Dodano
17.01.2005 18:41:17
niebardzo wiem o czym mowa!przykro mi lae niestac mnie było na orginalna wersje i miałem pirata!no i pewien madry człowiek powiedział mi po obejzeniu mojego kompa ze to firma microsoft poprzez aktualizacje instalowane zablokowała mi kompa!i teraz moge zainstalowac tylko windows 2000!a na marginesie to co myslisz o tym systemie?!
Rembrant
Dodano
17.01.2005 16:32:27
Rembrant
Dodano:
17.01.2005 16:20:26
Komentarzy:
9
Strona 1 / 1