Błedy w WINDOWS HELP !

Witam ;( Mam wielki problem... Otóż gdy odpalam różne pliki(oprócz folderów) wyskakują mi błędy... W Mozzili Firefox gdy odpalam wyskakuje mi taki błąd: ____________________________________________________________ C:\Programy Files\Java\jre6\lib\deploy\jgs\ff\..\..\..\..\bin\jq\snotify.exe Nie można odnaleśc aplikacji. ____________________________________________________________ Gdy odpalam Dodaj lub usuń programy wyskakuje mi taki błąd: ____________________________________________________________ C:\WINDOWS\System32\rundll32.exe Nie można odnaleśc aplikacji. ____________________________________________________________ Praktycznie w każdym otworzonym programie tak mam ;( Na początku było że za pomocą painta się wszystko uruchamiało nie wiedziałem jak to naprawic więc usunełem painta i teraz mam takie coś ! ;(( POMOCY !

Odpowiedzi: 4

se se se.... selawi ](*,)
XanTyp
Dodano
09.08.2010 23:28:11
Dziękuję ale se poradziłem se programem CCleaner
BlysKu
Dodano
09.08.2010 12:16:55
Możesz troszkę jaśniej co mam dokładnie zrobic by uniknąc tych błędów? Bo przy każdym programie mam taki błąd... GG/Skype itp.
BlysKu
Dodano
09.08.2010 12:13:40
Co do pierwszego spróbuj reinstalacji Javy Co do drugiego: wkładasz płytke windows xp, uruchamiasz konsole odzyskiwania i wpisujesz expand X :\i386\rundll32.exe c:\windows\system32\rundll32.exe X- to litera Twojego napedu C- tez mozesz zmienic jesli windows masz na innej partycji
dl.wi
Dodano
09.08.2010 11:42:02
BlysKu
Dodano:
09.08.2010 11:36:51
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1