błędne wpisy w rejestrze aż ponad 450, co z tym zrobyć ?

Ostatnio z jakieś strony ściągałem skaner do rejestru (legalny z podpisem ), tak sobie chciałem sprawdzać co i jak, no i [url=http://up.wklej.org/download.php?id=cd63a3eec3319fd9c84c942a08316e00]dokument textowi[/url] wkleiłem tutaj bo prosiłbym żebyście zerknęły. paru z nich sprawdzałem i rzeczywiście są błędne lub puste, no aż 450 to mi rok zejdzie. czym i w jaki sposób radzicie bym to naprawił żeby nie zajęło mi tydzień czasu. Dzięki z góry. P.S. komp chodzi dobrze nie narzekam.

Odpowiedzi: 5

Dzięki. wszystko jest jasne. I nie straszne:lol:
Sfinks
Dodano
28.09.2007 20:23:05
1. Deinstalatory generalnie nie są 100% skuteczne przy usuwaniu wpisów programu z rejestru. 2. Niektóre ustawienia programów , wyszukiwań itp. się w rejestrze odkładają. 3. system sam sobie pewne rzeczy "wymyśla" i je dopisuje. To, że te smieci isę zbierają to rzeczywiście jest naturalne. Zaś używanie narżedzi scalających rejestr jest o tyle użyteczne, że po czyszczeniu zostają w nim "dziury" zajmujące i miejsce, i czas procesora, a tym samym niepotrzebnie utrudniają życie Użytkownikowi.
Rebe
Dodano
28.09.2007 19:00:08
Dzięki chłopaki, już użyłem z 8-10 różnych programów tam było ponad 2500 błędów, każdy usunął po trochu, teraz system chodzi jak piórko. byłem pewny że coś zaszkodziłem no dzięki bogu NIC. A ten RegCompakt.NET zaraz spróbuję. No mam pytanie skąd te wpisy się zbierają ? przed ściągnięciem tych czyszczących programów poczytałem trochę i mam wrażenie że to jest rzecz normalna(śmieci w rejestrze) , czy to jest tak?
Sfinks
Dodano
28.09.2007 18:27:05
nic nie będe oglądał. Co to za program? Dd tego zależy stopień zaufania do efeków jego pracy. Użyj jakiegoś CCleanera, o którym ChrisGud napisał- nie jest zbyt dokładny, ale praktycznie w 100% bezpieczny dla Użytkownika.Wspomóż jego działanie RegCleanerem i będzie juz znacznie lepiej . Wydaj 7.50 na pierwszy numer NEXE-a i użyj dostarczonego na płycie Registry Showera 2007 - skanowanie trwa "trochę" ( czas zależy od zawartości - ilości wpisów w rejestrze ) - i ten progrma należy do bezpiecznych w użyciu. Po oczyszczeniu użyj czegoś w stylu RegCompakt.NET by zoptymalizować "dziury" po błednych wpisach i to już wszystko w zasadzie.
Rebe
Dodano
28.09.2007 18:10:50
Jeśli chodzi o takie operacje polecam program CCleaner. Jeszcze nigdy mnie nie zawiódł. Włącz tam czyszczenie rejestru i wszystko powinno być ok :) A jeśli chcesz program utworzy kopię zapasową rejestru :)
ChrisGud
Dodano
28.09.2007 18:00:14
Sfinks
Dodano:
26.09.2007 15:42:30
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1