Bładmenadzera zadan i regedit

jak chce wlaczyc menadzera zadan wyskakuje mi ze "zablokowane przez administratora"" a jak w uruchom wpisuje regedit to wykakuje mi "edycja rejestru zostala zablokowana przez administratora sieci" na kompie mam jedno konto ustawione jak administrator i reinstalacja systemu tez nie pomaga... Probowalem nawet uruchom=>gpedit.msc ale nadal to samo

Odpowiedzi: 2

Wirus Sality.AE blokada Menadżera zadań i Regedit Przeskanuj dokładnie komputer jakimiś programami typu Malwarebytes' Anti-Malware oraz Nod32/Kaspersky. Mógłbym Ci także polecić ComboFix, ale istnieje szansa uszkodzenia systemu (program radzi sobie z wirusami tego typu). Ale mam nadzieję, że zwykłe skanowanie Antywirem + anti-malware powinno pomóc. Jeśli nie -> ComboFix Wyłączasz wszystko co masz włączone, uruchamiasz ComboFix z pulpitu (musi być na pulpicie) i robisz co Ci każe.
V1x1n6
Dodano
06.07.2010 17:07:49
  • XanTyp 07.07.2010 00:35:50

    [b]V1x1n6[/b] - cokolwiek by to było - nie wydaje mi się, aby kolega czekał półtora miesiąca na te informacje - tak doraźne działania mają zwykle charakter bieżący. Bardzo bieżący. Uznaj to za ostrzeżenie naruszające punkt regulaminu mówiący o bezpodstawnym odgrzebywaniu postów.

Skoro nie Ty sam sobie... to może ktoś zablokował Ci dostęp do tych opcji. Poszukaj jakiegoś dobrego tweakera, który udostępnia takiego opcje jak blokowanie/odblokowanie dostępu do edytora rejestru itd. Np. trialowa, ale bardzo przydatna aplikacja zwana "TotalIdea Tweak-XP Pro".[quote=kapus116]i reinstalacja systemu tez nie pomaga...[/quote]To masz jakąś ciekawą wersję systemu. Ale jaka to wersja, to już tylko gdybanie ](*,)
XanTyp
Dodano
16.05.2010 12:53:02
kapus116
Dodano:
15.05.2010 14:04:19
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1