błąd z deinstalacją batman arkham asylum

Chcę odinstalować grę Batman Arkham Asylum jednak kiedy proces deinstalacji się rozpoczyna wyskakuje mi błąd o nazwie: "Błąd numeru 0x80040702 Opis: Nie załadowano pliku DLL: FirewallInstallHelper Instalator zakończył pracę" Co zrobić ?? Chciałem odistalować grę żeby później zainstalować ją znowu i spokojnie grać, a teraz usunęło mi wszystkie pliki batmana i do odistalowania zostało 8MB. Co trzeba zrobić ??? Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedzi: 3

Czy można troszkę jaśniej powoli i pokolei bo zabardzo nie rozumiem, ja tylko gram, nie wiem wogóle o co chodzi z tym czyszczeniem rejestru. Jednak jeżeli wszystko zostanie wyjaśnione krok po kroku to dam radę. Z góry dziękuję.
LordVictor2012
Dodano
26.12.2010 14:03:14
  • XanTyp 26.12.2010 22:00:12

    [quote=LordVictor2012]Czy można troszkę jaśniej (...) nie wiem wogóle o co chodzi z tym czyszczeniem rejestru.[/quote][url=http://www.google.pl/search?q=jak+wyczy%C5%9Bci%C4%87+rejestr&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a]Można[/url].

Juhu ! Udało się... Dla wszystkich którzy mają ten problem: oto instrukcja: Jeżeli macie premium disc to włączcie go i przenieście do utworzonego folderu z grą. Następnie włóżcie do napędu główną płytę i w "Mój komputer" PPM na ikonkę z grą w napędzie i Otwórz. Skopiujcie wszystkie pliki z płyty i przenieście do wcześniej utworzonego pliku z grą. Teraz możecie normalnie odistalować i zainstalować ponownie :)
PerPolaczek
Dodano
18.08.2010 12:58:56
Wyczyścić rejestr i usunąć resztki samemu.
XanTyp
Dodano
18.08.2010 11:57:49
PerPolaczek
Dodano:
18.08.2010 11:36:35
Komentarzy:
3
Strona 1 / 1