Błąd w rundzie 2

Witam, chciałbym zgłosić błąd, przez który źle odpowiedziałem na pierwsze pytanie rundy 2. Czyli: 1. Zasadniczym celem funkcji wiadomośći błyskawicznych offline, w usłudze Windows Live Messenger, jest: Zobacz podpowiedź a) Pozostawienie wiadomości tekstowej użytkownikowi, który nie jest obecnie w trybie online. b) Przekazanie wiadomości, jej odbiorcy, gdy nie jesteśmy połączeni z Internetem c) Pozostawienie wiadomości tekstowej w folderze offline, z którego w szybki sposób będziemy mogli skorzystać, po przejściu adresata wiadomości w tryb online d) Przekazanie wiadomości, jej odbiorcy, gdy znajduje się on w tej samej sieci lokalnej co my Po opublikowaniu odpowiedzi całość wygląda jak wyżej, jednak gdy odpowiadałem na to pytanie, treść 1 ("poprawnej odpowiedzi") brzmiała: a) Pozostawienie wiadomości tekstowej użytkownikowi, który nie jest obecnie w trybie offline. Już wtedy wydało mi się to podejrzane, bo żadna odpowiedź nie pasowała, jedynie 3 była " mniej więcej dobra" dlatego zaznaczyłem ją. Proszę o ustosunkowanie się do tego incydentu. Jeśli to był błąd (bo chyba nie oszukujecie), proszę o przyznanie się do niego i zrekompensowanie uczestnikom konkursu (w tym mnie) tego niedopatrzenia, ponieważ pewnie nie tylko ja się na to natknąłem.

Odpowiedzi: 2

Proszę wszystkie wątpliwości zgłaszać mailem: info@grupacentrumxp.pl. Nie możemy niczego sparwdzać, dopóki każdy z was z osobna nie wyśle maila.
Kuba
Dodano
31.03.2009 01:53:51
Dokładnie, również przyłączam się do prośby zrobienia coś z tym, także straciłem punkt przez to. Odpowiedzi na pytanie wydawały się co najmniej 'dziwne'.. Teraz w odpowiedziach widnieje "..który nie jest obecnie w trybie online." , kiedy to w teście było "..który nie jest obecnie w trybie offline." Chyba to nie jest zbyt fair? Administracjo?
Sinx
Dodano
31.03.2009 00:55:39
  • Krzysiek_85 31.03.2009 01:07:10

    Mialem to samo pytanie. Musze przyznac ze bylo tam slowo offline tak jak mowicie. Mimo to odpowiedzialem na nie poprawnie, bo pozostale odpowiedzi sa po prostu wyssane z palca a wrecz zabawne. Dopuscilem wiec blad bo nie moglo byc przeciez inaczej (przeczytajcie sobie te odpowiedzi na spokojnie - tylko jedna jest mozliwa - wlasnie ta z bledem ktory poprawiono). Natomiast jesli Kuba to uwzgledni to tylko punkt dla Was ;)

P1T3RR0
Dodano:
31.03.2009 00:33:01
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1