Błąd w instalacji...

Problem jest po wpisaniu seriala w instalce windowsa :( informacja o błędzie mówi źe błąd popełnił plik wdscore.dll wie ktoś co z tym zrobic? Proszę o pomoc

Odpowiedzi: 4

Żółty:
la_verdad:
szqudi:
Problem jest po wpisaniu seriala w instalce windowsa :( informacja o błędzie mówi źe błąd popełnił plik wdscore.dll wie ktoś co z tym zrobic? Proszę o pomoc


ściągnąłes złą wersje systemu tzw. fake :D:D
i tego nie da się naprawić, moźesz sprawdzić jeszcze sume kontrolną :)


Taaa, popatrz a ja widziałem rozwiązanie ... Ale betatesterzy z takimi pierdółkami to powinni sobie radzić od strzała ...


ja tez wiem jak rozwiazac ten problem ale skoro to beta tester to podpowiedziałm mu źeby zassaał dobrą wersję, bo skoro jest taki zielony w tym to sam nie poradzi sobie z rozwiązaniem i podmiana pliku :D:D
la_verdad
Dodano
13.08.2005 21:58:25
la_verdad:
szqudi:
Problem jest po wpisaniu seriala w instalce windowsa :( informacja o błędzie mówi źe błąd popełnił plik wdscore.dll wie ktoś co z tym zrobic? Proszę o pomoc


ściągnąłes złą wersje systemu tzw. fake :D:D
i tego nie da się naprawić, moźesz sprawdzić jeszcze sume kontrolną :)


Taaa, popatrz a ja widziałem rozwiązanie ... Ale betatesterzy z takimi pierdółkami to powinni sobie radzić od strzała ...
Żółty
Dodano
13.08.2005 20:22:47
szqudi:
Problem jest po wpisaniu seriala w instalce windowsa :( informacja o błędzie mówi źe błąd popełnił plik wdscore.dll wie ktoś co z tym zrobic? Proszę o pomoc


ściągnąłes złą wersje systemu tzw. fake :D:D
i tego nie da się naprawić, moźesz sprawdzić jeszcze sume kontrolną :)
a tak pozatym betatesterzy nie zgłaszaja problemów na forum tylko maja swoje miejsce od zgłaszania na connect center i dobrze o tym wiesz, ale jak nie pamiętasz to ci przypomne stronka www.connect.microsoft.com tam ci pomoga co do wersji testowych jesli jesteś beta testerem , a jak nim nie jestes zassij z torenta plik 2,4 giga, bo tyle ma vista :D
na emule sa same fake
la_verdad
Dodano
13.08.2005 20:14:32
Ci z M$ napewno będą wiedzieli co z tym zrobić... Zadzwoń do nich. Numer supportu masz podany na www microsoftu.
Pyton_000
Dodano
13.08.2005 16:30:16
szqudi
Dodano:
13.08.2005 14:33:28
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1