Błąd podczas instalacji sterownika graficznego

Witam. Zacznę od początku: Jakiś czas temu system zaczął mi się przycinać, zawieszać - wszystko wskazywało na problemy z grafiką, ale że system już był dość stary, więc nie zdziwiłem się zbytnio, tylko postanowiłem przeinstalować sterowniki graficzne, odinstalowanie starych poszło z płatka, lecz zainstalowanie nowych cały czas kończyło się niepowodzeniem (błąd), czy to normalnie, czy w trybie awaryjnym itd. Próbowałem także ze starszymi wersjami driverów - efekt ten sam. Uznałem, ze nie będę się nad tym głowił, ponieważ czekałem na dostarczenie nowego dysku, więc i tak czekał mnie "format". Dysk przyszedł, więc bezzwłocznie zabrałem się do roboty - dyski wymieniłem, instalacja Windowsa poszła gładko, lecz przy instalowaniu grafiki znowu to samo - błąd. Próbowałem ręcznie je zainstalować (poprzez Menadżer Urządzeń), lecz tam wywala błąd "Atrybuty Rozszerzone są Niezgodne". Pomyślałem - może karta grafiki uszkodzona - przełożyłem do innego komputera i bez problemu dało się zainstalować stery. Nie mam już pomysłów jak rozwiązać ten problem - może ktoś miał podobną sytuację ?? Karta Graficzna - GeForce 7600GS Sterowniki - 306.97 (z oficjalnej strony nVidii) ktoś ma jakiś pomysł ??

Odpowiedzi: 0

glutex
Dodano:
05.12.2012 14:23:23
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0