bład podczas instalacji... [Błagam pomóżcie]

Witam!
Mam problem z systemem Vista Veta 2 który wczoraj pobrałem, mianowicie:

-Pobrałem plik ISO o poj 3200,1MB (wersja na 32bitowe procki)
-Wypaliłem płytkę DVD + RW z systemem
-Włożyłem inny dysk do komputera z zainstalowanym systemem operacyjnym (98SE), który ma być usuniety.
-Odpaliłem po przez dosa, czyli naciśniecie dowolnego klawisza przed ładowanioem CD/DVD
-Zaczło się ładować
-Przeszło do sekwencji wyboru Państwa i jezyka, pozostawiłęm jak było
-Przeszło do okienkia gdzie jest klawisz "Install Now" i klikłem go
-Pokazało sie okienko z niżej wymioenionym błędem :/

[CODE]
The file WinSetup.dll could not be loaded or is corrupt.
Setup cannot continue. Error code is [1114]
[/CODE]

więc dałem ok i po próbowałem inne opcje ale też podobne błędy.

Mój komputer ma takie parametry:

Moth: Gigabyte AGP x4
Proc: AMD Athlon 1700+
Graf: GeForce 4 MMX 420
HDD: 4GB (specjany dysk na ten system)

wiecej pisać nie musze bo jest to nie potrzebne.

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziekuje i pozdrawiam!

Odpowiedzi: 2

greart:


Mój komputer ma takie parametry:

Moth: Gigabyte AGP x4
Proc: AMD Athlon 1700+
Graf: GeForce 4 MMX 420
HDD: 4GB (specjany dysk na ten system)

wiecej pisać nie musze bo jest to nie potrzebne.

Bardzo proszę o pomoc, z góry dziekuje i pozdrawiam!

To może zacytuję: źródło http://www.pcworld.pl/news/93419.html

Certyfikat "Vista-capable" będą mogły uzyskać maszyny, na których da się zainstalować system Windows Vista i komfortowo z nim pracować. Jak informują przedstawiciele Microsoftu, takie "pecety" będą musiały być wyposażone w procesor taktowany zegarem 800 MHz (lub szybszy), co najmniej 512 MB pamięci RAM oraz kartę graficzną zgodną ze standardem DirectX 9.
Drugi certyfikat - Premium Ready - przeznaczony będzie dla komputerów, które pozwolą użytkownikom na korzystanie z najbardziej zaawansowanych (i przy okazji "zasobożernych") opcji systemu - czyli przede wszystkim interfejsu Aero. Do spełnienia wymagań tego certyfikatu niezbędny będzie komputer wyposażony w procesor taktowany zegarem 1 GHz (lub szybszy), co najmniej 1 GB pamięci RAM, dysk o pojemności 40 GB (i co najmniej 15 GB wolnej przestrzeni dyskowej), napęd DVD oraz kartę graficzną wyposażoną w minimum 128 MB pamięci (zgodną z Windows Vista).
Powyższe certyfikaty stworzono przede wszystkim z myślą o producentach sprzętu komputerowego - dzięki nim będą oni mogli informować konsumentów o tym, w jakim stopniu dany "pecet" spełnia wymagania Visty.

Sam chyba widzisz co jest nie tak.

CoolPozdro.
moohomor
Dodano
03.07.2006 17:57:03
Witaj nie jestem pewnien czy to pomoże miałem podobny problem sporawa znika po sformatowaniu dysku w całosci 98 mu nie lezy z xp da rade
horacjuszz
Dodano
02.07.2006 21:48:28
greart
Dodano:
01.07.2006 00:19:49
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1