Błąd folderu FTP,

Witam, mam problem z połączeniem do folderu FTP, używam do tego mapowania dysków sieciowych. Sama konfiguracja przebiega prawidłowo i bez błędów, lecz po połączeniu(wejściu do folderu, lub próbie dostępu do pliku)prawie zawsze za pierwszym razem dostaję komunikat o błędzie.[quote]Błąd folderu FTP Wystąpił błąd podczas otwierania folderu na serwerze FTP. Upewnij się, czy masz uprawnienia dostępu do tego folderu Szczegóły: W rozszerzeniach Microsoft Intenet Extension wystąpił błąd wewnętrzny[/quote]Po naciśnięciu OK i ponowieniu żądania już tego problemu nie ma, oczywiście do chwili próby dostępu do kolejnego elementu. Jako serwera FTP używam FileZilla i działa poprawnie z innymi systemami jak również programami typu totalcommander czy freecommander. Nie mogę znaleźć za bardzo informacji na ten temat, ale może ktoś z was coś będzie wiedział. Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odpowiedzi: 2

Nie ma problemów, jak pisałem na 10 innych komputerach wszystko działa, A pisałem prawie zawsze bo nie zawsze, jakieś 90% prób dostępu kończy się tym komunikatem.
cooleq
Dodano
12.08.2010 13:53:30
Kod się koduje, cytat cytuje.[quote=cooleq]prawie zawsze[/quote]Prawie? A jak to wygląda od drugiej strony? Może są problemy z udostępnianiem?
XanTyp
Dodano
11.08.2010 23:29:06
cooleq
Dodano:
11.08.2010 12:17:33
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1