Błąd aplikacji..przy każdorazowym zamknięciu explorera

Mam explorera wersje 7 Od momentu instalacji systemu (od wczoraj) za każdym razem jak zamykam przeglaradke, wyświetla się błąd: Wystąpił problem z aplikacją Explorer.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty Działo się tak także i wówczas, gdy miałam nadal explorera 6 Kod błędu to: AppName: iexplore.exe AppVer: 7.0.6000.16512 ModName: unknown ModVer: 0.0.0.0 Offset: 001a6bb1 Co to moze byc? Pomoc microsoftu nie daje pełnego wyjaśnienia http://support.microsoft.com/kb/883791/pl , bowiem w kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer Nie mam końcowego klucza Explorer...?

Odpowiedzi: 6

tak właśnie wpisałam start->uruchom->Win + R -> "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" -extoff potem enter i żadnego odezwu :(
sicilpol
Dodano
16.08.2007 13:28:48
Ścieżke poprawna wpisałaś w ten start -> uruchom ?? Explorera zostaw w spokoju - Ty masz problem z [b]i[/b]explore.exe a nie explorer.exe - to dwie różne rzeczy.
Żółty
Dodano
16.08.2007 13:21:48
Dzięki, nie znalazłam tego tematu pzedtem, Jednak ani wpis do rejestrów nie pomógł, a odpalanie metodą Win + R -> "C:\Program Files\Internet Explorer\iexplore.exe" -extoff wogóle go nie rusza :( A moze mam cos nakopane w rejestrach? Hmmm jednak to dziwne, bowiem nic tam nie ruszałam przedtem, a w kluczu od początku nie odnalazł explorera, dopiero jak go tam wpisałam.. :( Chodzi mi o ten klucz: HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer Nie bylo końcówki, czyli explorera
sicilpol
Dodano
16.08.2007 13:10:11
Sprawdź tą metodą -> [url]http://forum.centrumxp.pl/default.aspx?g=posts&m=106391#106391[/url]
Żółty
Dodano
16.08.2007 12:22:46
Uruchomienie programu Internet Explorer 7 w trybie bez dodatków Aby uruchomić program Internet Explorer 7 w trybie bez dodatków, kliknij przycisk Start, wskaż polecenie Wszystkie programy, wskaż polecenie Akcesoria, wskaż polecenie Narzędzia systemowe, a następnie kliknij polecenie Internet Explorer (bez dodatków). Nie mam tam tej opcji- Internet explorer bez dodatków :( Nie wiem co się dzieje, bo może było 10minut tem, gdyż a ja w miedzyczesie odinstalowałam explorera i zainstalowałam ponownie...
sicilpol
Dodano
16.08.2007 12:14:55
Sprawdź czy po uruchomieniu IE bez dodatków (gdzieś w menu start jest skrót do tego - nie pamietam w tej chwili gdzie dokladnie) problem bedzie wystepował. Byc może któryś z dodatków powoduje takie zachowanie. Jeżeli będzie dobrze to musisz sama odnaleźć dodatek, który problemy powoduje Narzędzia -> Zarządzaj dodatkami i tam włączasz/wyłączasz te dodatki.
Żółty
Dodano
16.08.2007 11:53:26
sicilpol
Dodano:
16.08.2007 11:18:36
Komentarzy:
6
Strona 1 / 1