BIG TOWER – juź sie wyswietla fotka:)

Orientuje sie moźe ktoś, gdzie kupić uźywana bude Big Tower? I w jakich granicach wahaja sie ceny takich rzeczy?

Odpowiedzi: 13

SLAY3R:
Mam nadzieję, źe jak skończysz swoje dzieło to pokaźesz je nam.


Adamusss, to co mowi SLAY3R tyczy sie takze Ciebie :)
The_judge
Dodano
03.07.2003 15:45:32
Tez od jakiegos tygodnia zafascynowalem sie moddingiem, zamowilem na allegro plexi, dokonalem juz pierwszego moda, miedzy wentyl a radiator na procku zamontowalem 3 diody ultrafioletowe, KOSMICZNY efekt, szczegolnie w nocy...
Mam obudowe midi, troche nie mam pola do manewru na takie bajery wiec wymontowalem zasilacz obudowy i walnalem go z boku, jak przyjdzie szybka to z blachy ktora zostanie po wycieciu otworu zrobie zabudowanie dla zasilacza, myslalem zeby kupic katode ale to troszka kosztuje, podswietle samymi diodami – tez fajnie to bedzie wygladalo :)
Mam tylko klopot z dopasowaniem kolorow diod, zeby to jakos fajnie wygladalo, najbardziej podoba mi sie niebieski/ultrafiolet ale jak zrobie tylko w tym kolorze to bedzie troszka monotonne :)
Kurde ale namotalem tego tekstu ;)
Adamusss
Dodano
03.07.2003 15:42:17
Mam nadzieję, źe jak skończysz swoje dzieło to pokaźesz je nam.
SLAY3R
Dodano
03.07.2003 15:40:31
Aleź oczywiście SLAY3R :!: :lol: Pisałem o tym wyźej :wink: , moźe nie wprost ale to właśnie mam zamiar zrobić z ta budą:)
Bartuch
Dodano
03.07.2003 14:42:30
Skoro będziesz przerabiał to moźe pomyśl o moddingu :) . Wstaw z boku szybę, parę kolorowych neonów w środku, świecące wiatraki itp.
SLAY3R
Dodano
03.07.2003 13:12:59
Wydaje mi sie, źe nie bedzie duzo pracy. Z resza to zalezy jak dla kogo. Dla mnie to sama przyjemność – tak ze im wiecej pracy tym "fajniej". Musze przerobić włącznik – drobiazg 0,5 h, mocowanie płyty jest roszke inne, bede musiał powiercic pasowne otwory, zasilke atx mam z obecnej obudowy. Ta buda ze zdjecia to musi byc jakas przejściówka z at na atx bo umozliwia przerobienie na atx bez ciecia blach itp. Dlatego myslę, źe przerobienie jej na atx, to bedzie małe piwo w porównaniu z tym co jeszcze mam zamiar zrobic z ta obudowa...
Bartuch
Dodano
03.07.2003 12:27:50
Wydaje mi sie, źe nie bedzie duzo pracy. Z resza to zalezy jak dla kogo. Dla mnie to sama przyjemność – tak ze im wiecej pracy tym "fajniej". Musze przerobić włącznik – drobiazg 0,5 h, mocowanie płyty jest roszke inne, bede musiał powiercic pasowne otwory, zasilke atx mam z obecnej obudowy. Ta buda ze zdjecia to musi byc jakas przejściówka z at na atx bo umozliwia przerobienie na atx bez ciecia blach itp. Dlatego myslę, źe przerobienie jej na atx, to bedzie małe piwo w porównaniu z tym co jeszcze mam zamiar zrobic z ta obudowa...
Bartuch
Dodano
03.07.2003 12:27:50
u mnie zdjecie sie wyswietla.

Bartuch : calkiem niezla ta obudowa, tylko ze bedziesz pewnie mial troche zabawy z przerabianiem jej na ATX... mi by sie nie chcialo majstrowac :)
The_judge
Dodano
03.07.2003 12:13:36
hmm nie wiem jak inni, ale ja troche tego zdiecia nie widzie :/ dokladnie mowiac, to mi sie nie wyswietla :/
ozz17
Dodano
03.07.2003 11:53:39
Dzięki, ale juz znalazłem. Wlookałem zaj.....ą budę. Jest na zdjęciu. Stan nienaganny, trzeba tylko z AT na ATX przerobić, ale to drobnostka poza tym sama przyjemność:)) Aha, zapomniałbym o najwaźniejszym to ze zdjęcia kupiłem za jedyne ....... 40 zł...

A co najwaźniejsze to stoi juź u mnie w domu:)) I czeka...
Bartuch
Dodano
03.07.2003 10:12:42
Ale wydziwiacie, Bartuch przejdź się/zadzwoń do pobliskiego sklepu z kompami. Coś uźywanego zawsze się znajdzie. Niejednokrotnie sklepy prowadzą komis uźywanych części.
SLAY3R
Dodano
02.07.2003 13:51:05
ewentualnie ,zebys orientacyjnie znal cene popatrz www.apollo.net.pl – najtanszy sklep w polsce
ozz17
Dodano
02.07.2003 13:44:10
thx
Bartuch
Dodano
02.07.2003 12:07:10
Bartuch
Dodano:
02.07.2003 10:32:06
Komentarzy:
13
Strona 2 / 2