BIG TOWER – juź sie wyswietla fotka:)

Orientuje sie moźe ktoś, gdzie kupić uźywana bude Big Tower? I w jakich granicach wahaja sie ceny takich rzeczy?

Odpowiedzi: 20

Faktycznie nie potrzebnie sie przejałem.
Nie ma o czym mówić.
Na szczęście jest jeszcze Tweak.pl
Bartuch
Dodano
07.07.2003 16:13:24
Bartuch, nie bierz tego tak do siebie :)
Ja wcale nei mowie ze nie chce jakiegos tematu. Jest wolny kraj i jak chcesz to zaloz taki temat. Jezeli natomiast chcesz by powstal dzial "Modowanie" czy cos w tym stylu, to zglos sie z tym do Kuby, on rozwieje wszelkie watpliwosci, bo do niego nalezy podejmowanie decyzji. Jezeli chcesz to zaloz ankiete, np : "czy chcesz by powstal dzial modowanie". Poprze Cie odpowiednia grupa userow i bedziesz mial dowod dla Kuby ze taka zmiana na forum jest potrzebna. Wiem ze on na pewno jest za zmianami, ktore beda pozytywnie wplywaly na rozwoj forum. Ja Ci zycze powodzenia i gdyby naprawde taki pomysl wypalil to byloby bardzo dobrze, bo bardzo chetnie poogladalbym wasze dokonania w tej dziedzinie

Wąska dziedzina to uprawa trawy zimą


PgX : dobry text :lol: , chociaz moznaby polemizowac :)
The_judge
Dodano
04.07.2003 20:31:23
W cale nie jestem taki madry. Po prostu z góry skazujesz pomysł na niepowodzenie i tyle. Pisałem, ze mozna by spróbowac, jakby nie wyszło to trudno. Ale nie. Zaczałes sie czepiac moich wypowiedzi i cytowac mnie słowo po słowie. Mogłes od razu powiedziec: "Bartuch, nie da rady. Trudno. Moze kiedyś".
Ja dałem tylko propozycję stworzenia czegos nowego i tym samym ozywienia tego forum. Dajac ta propozycje nie miałem na mysli tylko i wyłącznie siebie.
Twierdzisz, ze przykładowo 3 osoby na 100 zajmuja sie moddowaniem, tak? Ok. Nie wiem ile jest wszystkich forumowiczow, ale 3% z nich z pewnościa ucieszyłby taki dzial. I mieli by o czym tam pogadac.
A z ta popularnoscia, sorki ale nie rozumiem.
Moze ankietka? "Jaki Twoim zdaniem jest najpopularniejszy temat rozmów na tym forum?" – ankieta w stylu "Rulez napój gazowany?".

Moim zdaniem nie chcesz tego tematu i tyle. Gdybys choc trochę spojrzał na to od innej strony to w ogóle nie byloby tej bezcelowej rozmowy. Ale co tam.

Wydaje mi sie, ze LAMA napisal to w troszke innym kontekście niz Ty. No ale skoro uwazasz, ze mial na mysli dokładnie to co Ty, ok. niech tak będzie.

Umarł w butach.... (to chyba jest na temat...)
Bartuch
Dodano
04.07.2003 13:24:20
W cale nie jestem taki madry. Po prostu z góry skazujesz pomysł na niepowodzenie i tyle. Pisałem, ze mozna by spróbowac, jakby nie wyszło to trudno. Ale nie. Zaczałes sie czepiac moich wypowiedzi i cytowac mnie słowo po słowie. Mogłes od razu powiedziec: "Bartuch, nie da rady. Trudno. Moze kiedyś".
Ja dałem tylko propozycję stworzenia czegos nowego i tym samym ozywienia tego forum. Dajac ta propozycje nie miałem na mysli tylko i wyłącznie siebie.
Twierdzisz, ze przykładowo 3 osoby na 100 zajmuja sie moddowaniem, tak? Ok. Nie wiem ile jest wszystkich forumowiczow, ale 3% z nich z pewnościa ucieszyłby taki dzial. I mieli by o czym tam pogadac.
A z ta popularnoscia, sorki ale nie rozumiem.
Moze ankietka? "Jaki Twoim zdaniem jest najpopularniejszy temat rozmów na tym forum?" – ankieta w stylu "Rulez napój gazowany?".

Moim zdaniem nie chcesz tego tematu i tyle. Gdybys choc trochę spojrzał na to od innej strony to w ogóle nie byloby tej bezcelowej rozmowy. Ale co tam.

Wydaje mi sie, ze LAMA napisal to w troszke innym kontekście niz Ty. No ale skoro uwazasz, ze mial na mysli dokładnie to co Ty, ok. niech tak będzie.

Umarł w butach.... (to chyba jest na temat...)
Bartuch
Dodano
04.07.2003 13:24:20
Wąska dziedzina to uprawa trawy zimą :lol:
PgX
Dodano
04.07.2003 12:47:47
Wąska dziedzina to uprawa trawy zimą :lol:
PgX
Dodano
04.07.2003 12:47:47
Bartuch, nie badz taki madry ! Napisalem :
Po prostu to jest zbyt waska dziedzina, jezeli tak mozna powiedziec (chodzi mi o popularnosc)


przetlumacze Ci to co napisalem by Ci bylo latwiej to zrozumiec :

Przez wyrazenie waska dziedzina mialem na mysli to co napisalem w nawiasie, czyli waska dziedzina = malo popularna. Malo popularna, czyli nie bedzie sie tak rozwijac na forum jak inne dzialy. Spojrz np na dzial o DOS – to jest dobry przyklad. Dos juz jest malo popularny i praktycznie nikt go nie uzywa o ile nie musi. Porownaj sobie teraz dzial o DOS i o problemach z WinXP. Jeden z nich jest w stosunku do drugiego marginalnym, malo popularnym. Nie bede Ci juz podpowiadal i chyba sam dojdziesz do tego ktory...

Bartuch:
The_judge pisze, ze sa nikłe szanse.... Ciekawe skąd on to wie? Moze u wróźki był??


Nie wiem tego, a tak przypuszczam. Jest takie cos jak wnioskowanie, wiesz ? A jesli zalozysz topic : "wplyw jezyka Suahili na ludnosc poludniowej Afryki" to tez bedziesz mial watpliwosci co do rozwoju tego topicu, tak ? Ja bym nie mial, poniewaz wiem ze jest niewiele osob ktore moglyby w tym temacie powiedziec cos sensownego.

tak samo jest z modowaniem kompow, zaloze sie ze na 100 posiadaczy kompoterow nie wiecej jak 3 sie zajmuje sie przerabianiem swojego sprzetu. W Polsce jest to dziedzina bardzo mloda w dodatku dosc kosztowna... To wszytsko wplywa na to, ze jest ona obecnie malo popularne i tyle. Po co w takim razie zakladac dzial o modowaniu, skoro bedzie on zapewne stal pusty, nie lepiej pojsc na specjalistyczne forum i tam sie wymieniac swoimi spostrzerzeniami , wrazeniami itd ?

Po prostu mało sie na tym zna – a "czego chłop nie zna tego nie lubi"


Nie ukrywam, ze sam lenie sie byc cos zrobic z obudowa dla jej wygladu, raczej zajmuje sie jej wyciszaniem a nie estetyka.

Nie powiedzialem tez ze nie lubie modowania, wiec Twoj cytat mozesz zachowac dla siebie poniewaz jest on co najmniej nie na temat :? i nie ma nic wspolnego z moja wypowiedzia.



Bartuch:
LAMA STRASZNA LAMA miał rację


boshe, czlowieku, w tym momencie to przechodzisz sam siebie. Nie wiem czy mam sie smiac czy plakac, spojrz co napisalem wczesniej :

moim zdaniem sa nikle szanse by mial przed soba przyszlosc na tym forum...


a teraz zobacz co napisal B3T.. znaczy LAMA

nie ma bata zeby to TUTAJ wypalilo


nie wiem o co Ci chodzi, przeciez napisalem dokladnie to samo co LAMA :?
The_judge
Dodano
04.07.2003 11:22:36
The_judge:
pomysl ciekawy, ale moim zdaniem sa nikle szanse by mial przed soba przyszlosc na tym forum... Po prostu to jest zbyt waska dziedzina, jezeli tak mozna powiedziec (chodzi mi o popularnosc)

hmmmm, firma, zeby osiagac coraz wieksze zyski i by byc coraz mocniejsza musi sie rozwijac. Podobnie z forum – zeby było ciekawym forum musi sie rozwijac. No ale jak sie czyta takie wypowiedzi jak wyzej to sie od razu odechciewa. The_judge pisze, ze sa nikłe szanse.... Ciekawe skąd on to wie? Moze u wróźki był?? Zbyt waska dziedzina????? – chyba nie widział waskich dziedzin. Chodzi mu o popularnosc – ze niby ten temat jest mało popularny??? Po prostu mało sie na tym zna – a "czego chłop nie zna tego nie lubi"
LAMA STRASZNA LAMA miał rację
Bartuch
Dodano
04.07.2003 10:08:50
Jak to za wąska dziedzina :?: To zalezy od ludzi, a nie od forum czy to wąska dziedzina czy nie :!:
Wystarczy, ze znajdzie sie z 5 osób, których to interesuje i juz bedzie sie temat kręcił. Cos mi sie wydaje, ze LAMA STRASZNA LAMA ma rację...
Bartuch
Dodano
03.07.2003 18:15:56
nie ma bata zeby to TUTAJ wypalilo – proponuje alternatywe ;) tweak.pl i MK.net
LAMA STRASZNA LAMA
Dodano
03.07.2003 17:48:24
pomysl ciekawy, ale moim zdaniem sa nikle szanse by mial przed soba przyszlosc na tym forum... Po prostu to jest zbyt waska dziedzina, jezeli tak mozna powiedziec (chodzi mi o popularnosc)
The_judge
Dodano
03.07.2003 17:43:29
To sie okaze :roll: Na poczatku mozna zrobic eksperymentalna wersje, jezeli sie pomysł przyjmie tj. ludzie beda pisac, to na stale dział załozyc i basta.


Wszystko w rekach Kuby...
Bartuch
Dodano
03.07.2003 17:15:12
W sumie to bardzo dobry pomysl. :D :D Tylko nasuwa mi sie pytanie:Jakie bedzie zainteresowanie tym dzialem?Tez sie pod tym podpisuje.Oczywiscie. :D
theboss78
Dodano
03.07.2003 17:09:14
W sumie to bardzo dobry pomysl. :D :D Tylko nasuwa mi sie pytanie:Jakie bedzie zainteresowanie tym dzialem?Tez sie pod tym podpisuje.Oczywiscie. :D
theboss78
Dodano
03.07.2003 17:09:14
W sumie to bardzo dobry pomysl. :D :D Tylko nasuwa mi sie pytanie:Jakie bedzie zainteresowanie tym dzialem?Tez sie pod tym podpisuje.Oczywiscie. :D
theboss78
Dodano
03.07.2003 17:09:14
Bartuch:
Do Moderatorów:
Moze pogadajcie z Kuba o utworzeniu nowego działu na forum a propos moddingu??


GENIALNY pomysl !! Podpisuje sie rekami , nogami i reszta konczyn :lol:
Moglibysmy tam zamieszczac zdjecia swoich bud, porady dla zaczynajacych zabawe z moddingiem, nie wiem moze jakies ciekawostki z tej dziedziny...
Adamusss
Dodano
03.07.2003 16:36:42
Spoko, jak tylko skończe i dorwe cyfraka to na pewno pokaźe. Obecnie zmieniam moją 'małą'obudowę i jestem juz na półmetku. Moźliwe, ze najpierw pokaze fotki mojej małej budki a potem big towera.

Do Moderatorów:
Moze pogadajcie z Kuba o utworzeniu nowego działu na forum a propos moddingu??
Bartuch
Dodano
03.07.2003 16:20:06
Spoko, jak tylko skończe i dorwe cyfraka to na pewno pokaźe. Obecnie zmieniam moją 'małą'obudowę i jestem juz na półmetku. Moźliwe, ze najpierw pokaze fotki mojej małej budki a potem big towera.

Do Moderatorów:
Moze pogadajcie z Kuba o utworzeniu nowego działu na forum a propos moddingu??
Bartuch
Dodano
03.07.2003 16:20:06
Spoko, jak tylko skończe i dorwe cyfraka to na pewno pokaźe. Obecnie zmieniam moją 'małą'obudowę i jestem juz na półmetku. Moźliwe, ze najpierw pokaze fotki mojej małej budki a potem big towera.

Do Moderatorów:
Moze pogadajcie z Kuba o utworzeniu nowego działu na forum a propos moddingu??
Bartuch
Dodano
03.07.2003 16:20:06
Heh, spoko The Judge, zmontuje co mam zmontowac , dorwe cyfraka i podesle pare fotek :)
Adamusss
Dodano
03.07.2003 15:51:47
Bartuch
Dodano:
02.07.2003 10:32:06
Komentarzy:
20
Strona 1 / 2