Beta Visty bez nagrywarki dvd? :)

Hej,

chciałem się dowiedziec, jak zainstalowac Viste RC1 nie posiadajac nagywarki DVD (tak wiem, ze lamerskie pytanie :D). Domyslam sie, ze trzeba obraz plyty zamontowac w wirtualnym napedzie, ale jaka opcje podczas instalacji mam wybrac? Zastapic obecnego XPka, czy zrobic nowa instalacje? Krotko mowiac: co mam kliknac w okienku instalacyjnym, zeby dzialalo? :D No i drugie pytanie: czy moge tak zainstalowac bete Visty (na drugiej partycji) bez uzycia nagrywarki, zebym mial oba systemy (Vista + XP) i przy starcie wybieral, ktory chce wlaczyc? Jak?

Z gory dzieki za info :D

Odpowiedzi: 2

butch:
jaka opcje podczas instalacji mam wybrac? Zastapic obecnego XPka, czy zrobic nowa instalacje?

Zależy czy chcesz uaktualnić OS, czy wykonać czystą instalację.

butch:
co mam kliknac w okienku instalacyjnym, zeby dzialalo? :D

Nikt Ci nie może zagwarantować czy wybranie opcji X zapewni Ci poprawne działanie systemu, z uwagi na liczne konflikty i niekompatybilność, aczkolwiek praktyka pokazuje, że większe szanse komfortowej pracy z Vistą odnotowywane są w przypadku czystej instalacji "obok" drugiego systemu.

butch:
czy moge tak zainstalowac bete Visty (na drugiej partycji) bez uzycia nagrywarki, zebym mial oba systemy (Vista + XP) i przy starcie wybieral, ktory chce wlaczyc?

 Możesz.

butch:
Jak?

Po instalacji, Windows Vista niejako wymusza korzystanie z bootloadera w niego wbudowanego. Powinieneś mieć opcje wyboru Windows Vista i Windows XP 'by default'. Gdyby jednak - nigdy nic nie wiadomo - miałbyś problemy, o VistaBootPro było trochę pisane w tym dziale.

Ad@$
Dodano
09.09.2006 11:52:46
Można na xp ale nie zalecam z dysku anjlepiej na drugą partycje tak napewno pujdzie czyli XP i Vistie
Huherko1
Dodano
09.09.2006 00:26:54
butch
Dodano:
08.09.2006 21:52:10
Komentarzy:
2
Strona 1 / 1