Battlefield 2 a zarzadzanie pamiecią w Windows XP.

Nie wiem co jest grane przeglądałem już 20 stron wyszukiwania bez najmniejszego rezultatu ... za dożo wyników ? Kiedy użytkuję komputer wzrasta zużycie pamięci w miarę liniowo do osiągnięcia pułapu 1 gb po przekroczeniu tego progu zajętość pamięci wzrasta juz geometrycznie by po 2-3 minutach osiągnąć wartość 2 i więcej GB. O ile można to znieść w trakcie normalnej pracy - zawsze można zrestartować kompa, użyć jakiegoś ram boostera etc natomiast nieznośne jest to w chwili kiedy sie gra na rankingowym serwerze i ma sie największą ilość pkt (na złotą odznakę dla przykładu) która otrzymuje sie po zakończeniu rundy... ale jeszcze trzeba z takim wynikiem dotrwać do jej końca ... niestety po przekroczeniu 2,4 GB zajętości (używa już swapa) nie da rady dotrwać z najlepszym wynikiem do końca rundy skoro ma sie 1 klatkę na dwie sekundy. System: XP Pro sp3pl Procek P4 3.2@4GHz Asus SLI 680 GF 8800 GTS taktowanie rdzenia 740 MHz taktowanie pamięci 1 980 MHz 512 RAM (ustawienia fabryczne) Black Perl Geil 2 GB RAM Black Dragon (4-4-4-12) Ultimate Gammer Edition Dual channel Dyski 2x250 GB/16 MB cache 500 GB/32 MB cache Starałem sie już wyłączać rożne usługi ale niestety nie zdołałem zidentyfikować źródła problemu Wątek nie dotyczy samej gry jako takiej ale systemu Czy jest gdzieś jakiś programik, który potrafi monitorować pamięć w czasie rzeczywistym? Oczywiście w systemie jest "coś" ale wg tego co jest na liście powinienem mieć zajęte 280 MB z 2GB o ile umiem liczyć włączając w to liczenie w komputerowych k(kilo=1024 a nie 1000) wczesnej miałem podobny problem ale myślałem ze to sprzęt jest winien/ mało ramu (tylko 1GB) pomyślałem sobie skoro zasoby dochodzą do 512 i zaczyna sie dusić to znaczy ze jak wsadzę mu 2 GB to będzie cacy ... pomyliłem się jak diabli ... [img]http://www.poligon2.seeb.net.pl/images/pamiec.jpg[/img]

Odpowiedzi: 0

SeeB
Dodano:
21.06.2008 04:47:54
Komentarzy:
0
Strona 0 / 0