Bardzo wolne Centrum Xp.. Znowu???

Od 2 dni Centrum XP chodzi jak by chciało a nie mogło.. Dawno tak wolno nie było..! u Was to samo? :evil: :?:

Odpowiedzi: 13

ostatnio faktycznie chodziło coś mulasto ale teraz wydaje mi się źe jest tak jak wiele wczesniej, czyli OK, moźe problemy minęły :roll: :roll:
neo340
Dodano
22.11.2003 00:59:56
W razie problemów Forum moźecie napisać to na forum Infojamy (tylko zaznaczcie źe chodzi o CentrumXP.pl):

http://forum.infojama.pl/viewtopic.php?t=21478
Anonymous
Dodano
21.11.2003 20:44:12
Bardzo fajnie źe umiecie tak ładnie kulturalnie i dowcipnie rozwiązywać wspólne problemu, ale... prosze kontynuować na PW.
A tu moźecie pisać na temat: "Bardzo wolne Centrum Xp.. Znowu???"

Dziękuję
Anonymous
Dodano
15.11.2003 20:18:11
Bardzo fajnie źe umiecie tak ładnie kulturalnie i dowcipnie rozwiązywać wspólne problemu, ale... prosze kontynuować na PW.
A tu moźecie pisać na temat: "Bardzo wolne Centrum Xp.. Znowu???"

Dziękuję
Anonymous
Dodano
15.11.2003 20:18:11
Pawek:
Na przyszłość zastanowie sie dwa razy zanim podobne rzeczy będę pisał.


Pawek Ty naprawdę byś z przedmiotu humor siedział w pierwszej klasie ciągle :wink: Musiałeś jakiś kij od szczotki połknąć, boś sztywny strasznie :P :lol:

PS. Się nie uraziłem... :wink:
aligator
Dodano
15.11.2003 19:03:49
aligator:
Co ja Ci radziłem na gg lub pw to powinno raczej pozostać między nami na gg lub pw. Nieprawdaź ?? Jak równieź inne rzeczy o których rozmawialiśmy...


Bardzo Cię przepraszam :oops: jak Cię uraziłem, źe o tym napisałem, jednak pozwól, źe uzasadnię swój czyn tym, źe uznałem to za bardzo dobrą radę, więc czemu nie podzielić się nią na forum z innymi. Teraz ludzie będa wiedzieli gdzie szukać więcej takowych. Na przyszłość zastanowie sie dwa razy zanim podobne rzeczy będę pisał.

UPDATE.

No i spoko :D
Musze zacząć brać korepetycje z humoru :lol:
Pawek
Dodano
15.11.2003 18:52:26
Pawek:
Wyraźanie swojego zdania nie leźy jedynie w gestii moderatorów, aligatorze

Oczywiście Pawku, nikt tego nie neguje. Z ciekawością czytam co masz do wyraźenia w róźnych tematach na forum, jednak ciągłe zwracanie uwagi innym userom, co ma miejsce w Twoim przypadku jest nie na miejscu i nie raz Ci o tym pisałem.
Pawek:
Sam radziłeś mi kiedyś zerknięcie na inne fora, w celu zobaczenia jakie obyczaje tam panują. Teraz ja Ci to radzę :mrgreen:

Co ja Ci radziłem na gg lub pw to powinno raczej pozostać między nami na gg lub pw. Nieprawdaź ?? Jak równieź inne rzeczy o których rozmawialiśmy...

Pawek:
PS. Witam po dłuźszej nieobecności.

Dziękuje :lol:

Pawek:
PS2. Znudziły mi się juź Twoje uwagi na róźne nieistotne sprawy i to przewaźnie pod moim adresem, które potem wszystkie obracasz w źart. Mógłbyś przystopować :?:
Zobaczymy co da się zrobić :mrgreen: :mrgreen:
aligator
Dodano
15.11.2003 16:46:57
Wyraźanie swojego zdania nie leźy jedynie w gestii moderatorów, aligatorze. Sam radziłeś mi kiedyś zerknięcie na inne fora, w celu zobaczenia jakie obyczaje tam panują. Teraz ja Ci to radzę :mrgreen:

PS. Witam po dłuźszej nieobecności.

PS2. Znudziły mi się juź Twoje uwagi na róźne nieistotne sprawy i to przewaźnie pod moim adresem, które potem wszystkie obracasz w źart. Mógłbyś przystopować :?:
Pawek
Dodano
15.11.2003 16:29:36
Tera zdziała juź OK. O tym dlaczego czasami serwis działa tak wolno było pisane kilka razy: http://www.centrumxp.pl/forum/viewtopic.php?t=8852
Anonymous
Dodano
15.11.2003 15:51:41
mi tez dzisiaj muli, ale chyba dlatego ze weekend i duzo osob w sieci...
gieras
Dodano
15.11.2003 15:34:35
mi tez dzisiaj muli, ale chyba dlatego ze weekend i duzo osob w sieci...
gieras
Dodano
15.11.2003 15:34:35
Pawek:


PS. Wydaje mi się, źe Twój CHECK–IT avatar jest za szeroki.


Pawek, nie było mnie z 10 dni, ale widzę źe Ty nic się przez ten czas nie zmieniłeś :wink: i nadal moderatora świrujesz :mrgreen: :P
aligator
Dodano
15.11.2003 15:25:19
Faktycznie forum ostatnio czasem zwalnia, jednak nie tak, źe cały czas. Np. dziasiaj o 2:00 w nocy śmigało aź miło :wink:

PS. Wydaje mi się, źe Twój CHECK–IT avatar jest za szeroki.
Pawek
Dodano
15.11.2003 15:05:20
CHECK–IT
Dodano:
15.11.2003 14:06:17
Komentarzy:
13
Strona 1 / 1