Bardzo PROSZE O POMOC

Bardzo prosze o pomoc:(
Juź niewiem co robić
Kupiłem gra Prince of persia Piaski czasu
potem dowiedziałem się o felernym geforce4 MX 440
hmm... sciągnełem 3d analyzer i ustawiłem tak jak mi kolega polecał(niewiem czy dobrze) po ustawieniu pojawia się błąd:
The game cannot be launched : Operacja ukończona pomyślnie.

hmm niewiem co dalej dobra druga sprawa

Kupiłem Cd–action z grą Splinter cell
Dobra uruchamiam a tutaj podobna sprawa
Oglądam sobie scenke po wejsciu do gry zanim się włączy Menu
Czekam czekam a tutaj błąd:
General protection fault!

History: FD3DTexture::Cache

Hmm dobra włanczam 3d analyzer poustawiałem jak kolega powiedział(moźe to łom i niewie co gada więc poradzcie mi coś:) )
No i znowu to samo

PROSZE O POMOC JUŻ NIEWIEM CO ROBIĆ Z GÓRY BAAAARDZO DZIĘKUJE!!

Odpowiedzi: 4

Over właśnie na ciebie liczyłem prosze napisz jeszcze raz dot. pop bo akurat szukałęm i wyskakiwał ten błąd bardzo prosze

acha dzięki jak moźecie podajcie ustawienia analyzera bardzo prosze!
Pesteczka
Dodano
24.03.2006 14:13:32
Mi sie udało PoP: Piaski czasu uruchomić na geforce 2 MX400 właśnie za sprawą 3d analyzera. Dodatkowo odpaliłem jeszcze brothers in arms ale tylko demo ;)
Damianos
Dodano
24.03.2006 12:26:37
PoP'a da sie uruchomić na mx 440, pisałem o tym jak i co ustawić w 3d–analyzer, poszukaj w archiwum.
Over
Dodano
24.03.2006 01:38:19
Co do pierwszej części Splinter cell to powinna ona działać na twoim komputerze (zaleźy jescze od pozostałych komponentów). Podaj pełne dane techniczne kompa i upewnij sie, ze masz aktualne sterowniki, directx itd

Co do Prince of Presia to 3d–analyzer nie zrobi cudu. Tym mimo wszystko dobrym programie rzadko kiedy uda się uruchomić grę i/lub działającą poprawnie, wymagająca pixel sharder.
Aryam
Dodano
23.03.2006 21:05:28
Pesteczka
Dodano:
23.03.2006 20:33:44
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1