banalny(chyba) problem z cd-romem do panasonica ls-8o

kupłem nowy aparat panasonic lumix dmc-ls80 dostałem wraz znim płytkę z oprogramowaniem. zrobiłem wrzutkę na komputer i było wszystko ok. podczas instalacji nowej wersji adobe reader franca była po angielsku i coś nie tak poszło - poginęły ikonki na pulpicie i chyba całe foto studio się "zutylizowało" . nie mogę teraz kurza twarz zrzucić ani zdjęć ani filmów z aparatu na komputer bo chyba komp.nie widzi nawet aparatu. z płyty cd już nic nie wchodzi----czyli wygląda na to, że płyta to jednorazówka......!!!.... czy ktoś mógłby cośik podpowiedzieć co z tym fantem zrobić ??????? może ma ktoś jakiegoś pomysła ??? byłbym wdzięczny ----jedno mogę wykluczyć----------kupno nowego aparatu..........( napewno ! ) marek

Odpowiedzi: 1

[color=darkred]Proszę na przyszłość o powstrzymanie się od zbędnej elokwencji - co pośledniejszego autoramentu.[/color] Tyle od moda. A prywatnie: przywróć system, upewnij się, że nie pozostał żaden folder po tej nieszczęsnej instalacji, wyczyść rejestr, spróbuj wpiąć aparat i zainstalować go poprzez kreator dodawania urządzeń. Płytkę na wszelki wypadek skopiuj na dysk do ISO. Może jest jakiś błąd fizyczny w niej samej i nie będzie go już przy uruchomienia z obrazu wirtualnego.
XanTyp
Dodano
29.06.2009 15:49:08
marek210959
Dodano:
27.06.2009 22:46:31
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1