ban

Uprzejmie informuje ze w zwizku z tym ze uzytkownik Lammpatix wielokrotnie dopuszczal sie lamania regulaminu, za co upominalem go a ostatnio stworzyl nicki bardzo zblizone do nickow istniejacych userow.
Samo istnienie zblizonych w pisowni lub wymowie nickow nie jest oczywiscie zabronine. Tu jednak zostaly one stworzone tylko po to aby korzystajac z nieuwagi innych uzytkonikow "udawac" istniejacych userow.
Zamiana polegala np. na zmianie litery, lub dodaniu spacji.
Ponadto Lammpatix aby uwiarygodnic falszywe nicki dodal takie same avatary i opisy w profilu jak u uzytkownikow "prawdziwych".

W zwiazku z powyzszym otrzymuje on bana. Decyzja moja jest ostateczna.

Odpowiedzi: 13

Apeluje o Bana dla bułwikowskiego poniewaź pisze bez sensu tematy i przeklina na forum :!:
Albo przynajmniej jakieś upomnienie
Dawid!!
Dodano
20.03.2003 21:42:39
Dla mnie to źaden problem, dlatego pisałem, ze ten ban jest taki "dobry" :lol:
Sobol
Dodano
24.01.2003 16:38:10
sorry panowie, nie wiem o co chodzi i kto jest kto, ale jaki to problem zmienić sobie IP? ___________ a myślałem, źe na forum są ludzie, którzy coś wiedzą.
AL_GORE
Dodano
24.01.2003 16:32:17
B3T0N:
hmmm,..... co do spiderMAN'a , to on nie dostal bana , poniewaz dzisiaj nawet napisal posta pytajac sie mnie dlaczego sobie nie zafunduje WC – wiec on chyba nie ma bana??


A pomyślałeś, źe mógł pisać posta z innego kompa :?:
Chyba, źe ten ban jest taki "dobry" :lol:
Sobol
Dodano
22.12.2002 18:25:42
B3T0N:
hmmm,..... co do spiderMAN'a , to on nie dostal bana , poniewaz dzisiaj nawet napisal posta pytajac sie mnie dlaczego sobie nie zafunduje WC – wiec on chyba nie ma bana??


A pomyślałeś, źe mógł pisać posta z innego kompa :?:
Chyba, źe ten ban jest taki "dobry" :lol:
Sobol
Dodano
22.12.2002 18:25:42
Sobol:

...Wreszcie B3T0N i Lezio zobaczyli jak ich posty są odpierane przez innych.
Pozdrawiam i źyczę ?smacznego? z leziem na pokładzie tego forum.


przez innych to znaczy przez kogo dokładnie? ja uwaźam źe B3TON wiedze o kompach ma b. duźą i nie raz juź pomógł innym, a chyba o to tutaj tak naprawde chodzi. a co do Lezia to jush było tyle razy źe nawet mi sie o tym pisać nie chce. ja ich obu odbieram dobrze. no to tyle. nara
roadrunner
Dodano
18.12.2002 22:19:02
hmmm,..... co do spiderMAN'a , to on nie dostal bana , poniewaz dzisiaj nawet napisal posta pytajac sie mnie dlaczego sobie nie zafunduje WC – wiec on chyba nie ma bana??
B3T0N
Dodano
18.12.2002 20:50:47
Kuba:
Leopold teź dostaje bana. Mechanizm forum rejestruje IP kaźdego posta. Łatwo więc sprawdzić źe niektóre posty pisane z jednego konta, w rzeczywistości pisane są prze 2 róźne osoby, mające dostęp do tego jednego konta.


?Gratuluje? decyzji Kuba. Teraz to juź lezio będzie mógł robić co mu się rzewnie podoba!
To, co zrobił uźytkownik ?podszywający? się pod innych wyszło temu forum na dobre. Wreszcie B3T0N i Lezio zobaczyli jak ich posty są odpierane przez innych.
Pozdrawiam i źyczę ?smacznego? z leziem na pokładzie tego forum.
Sobol
Dodano
18.12.2002 20:44:25
O nie :!: :? Dwa bany w ciągu jednego dnia to bardzo duźo. Ale chyba teraz będzie spokojniej. A jak pamiętam, duźo spokoju za mojego źycia na tym forum nie było :(
Lezio111
Dodano
18.12.2002 18:55:11
Leopold teź dostaje bana. Mechanizm forum rejestruje IP kaźdego posta. Łatwo więc sprawdzić źe niektóre posty pisane z jednego konta, w rzeczywistości pisane są prze 2 róźne osoby, mające dostęp do tego jednego konta.

Napisałeś mi:
byli juz tacy na allegro co zaczeli wojne ze mna
pozniej mnie przepraszali i prosili aby dac im spokój


Myśle, źe tu ci sie nie uda.
Anonymous
Dodano
18.12.2002 18:50:31
Leopold teź dostaje bana. Mechanizm forum rejestruje IP kaźdego posta. Łatwo więc sprawdzić źe niektóre posty pisane z jednego konta, w rzeczywistości pisane są prze 2 róźne osoby, mające dostęp do tego jednego konta.

Napisałeś mi:
byli juz tacy na allegro co zaczeli wojne ze mna
pozniej mnie przepraszali i prosili aby dac im spokój


Myśle, źe tu ci sie nie uda.
Anonymous
Dodano
18.12.2002 18:50:31
Leopoldzie drogi,
zmeczyly mnie juz Twoje szukania dziury w calym
wiec odpowiedz jest taka:

bo mialem do tego prawo i podstawy.

Z drugiej strony zamiast przejmowac sie Lammpatixem proponuje zebys wejrzal w swoje postepowanie.
Sama wiedza komputerowa, ktorej nikt Ci nie odmawia nie jest wystarczajacym powodem do przebywania na tym forum.
mrsit
Dodano
18.12.2002 10:50:23
A pomyślałem mrsit, źe to mógł być nie on :?:
Słyszałeś kiedyś o sieci osiedlowej?
Jak wytłumaczysz, źe uźytkownik SpiderMAN ma takie same IP jak Lammpatix.
Dając banna Lammpatixowi dałeś banna bardzo wielu ludziom.
leopold
Dodano
18.12.2002 09:59:10
mrsit
Dodano:
18.12.2002 08:14:10
Komentarzy:
13
Strona 3 / 3