Bad Copy - odzyskiwanie danych - PYTANIE!!!!!

Witam! Za pomocą Bad Copy 3.75 odzyskałem dane z płyty DVD-RW.Wśród odzyskanych plików było kilka z rozszerzeniem EXE. W ogóle nie wiem co to za pliki.Pamiętam,że na tej płycie nie nagrywałem żadnych programów,które miałyby rozszerzenie EXE. Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co to za pliki i jak je można ewentualnie odtworzyć? Wspomnę jeszcze,że mają one dziwne rozmiary.Jeden ma 12 Mb,drugi 100 Mb, a trzeci 300 Mb. Z góry dzięki za pomoc, Pozdrawiam.

Odpowiedzi: 5

[quote]W programie BadCopy Pro do wyboru mamy trzy metody odczytu płyt . Pierwsza opcja przeznaczona jest dla płyt, których zawartość jest widoczna w Eksploratorze Windows. Drugiej opcji należy użyć w przypadku, gdy danych na płycie nie daje się przeglądać. Trzecia opcja jest pochodną drugiej, program używa w niej innych algorytmów i metod odczytu. Producent zaleca użycie jej wówczas, gdy druga opcja zawodzi. Jeśli wybierzemy pierwszy tryb odczytu (ang. Rescue Corrupted Files), wówczas w kolejnym kroku pojawią się trzy opcje do wyboru: Max Data (tryb ten jest najbardziej czasochłonny, ponieważ program podejmuje wiele prób odczytania danych), Normal (tryb domyślny) oraz Max Speed (trwa najkrócej, ponieważ program podejmuje tylko jedną próbę odczytu uszkodzonych plików). Po zainstalowaniu programu BulletProof File Copy warto zapoznać się z treścią pliku tekstowego readme.txt, w którym autor zamieścił szczegółowy opis programu, wskazówki odnośnie jego używania oraz kilka przydatnych porad. [/quote] by komputerswiat.pl Czytałeś readme? Jeśli masz problem z anglieskim to wrzuć go gdzieś postaram się przetłumaczyć najważniejszą rzecz. Pozdrawiam.
Small Mike
Dodano
15.05.2008 00:24:33
Pod ppm jest ikonka Ms Dos,nazwa pliku to *.exe,jest informacja o czcionce,pamięci.Jest info o ekranie(użycie:okno,wydajność: szybsza emulacja ROM,dynamiczna alokacja pamięci).Są podane klawisze skrótów i info o zgodności. A w ogólnych: Typ pliku: Aplikacja,lokalizacja i rozmiar.
Marcins26
Dodano
14.05.2008 20:01:56
Skoro wiesz lepiej to po co pytasz ? Rys historyczny - *.exe to i w DOS-ie bywało ( to tak na kanwie tego otwierania się cmd ). Co masz w opisach pod ppm tych plików ?
Rebe
Dodano
14.05.2008 19:21:23
Ale tłumaczyłem,że na tej płycie nigdy nie nagrywałem żadnych plików z rozszerzeniem EXE. A poza tym jak klikam na taki plik to na chwilę otwiera się okienko wiersza poleceń i potem znika.Przy czym nie pojawiają się zadne informacje.
Marcins26
Dodano
14.05.2008 19:14:00
A skąd nam wiedzieć jakie to pliki - toż to może być np. jakieś archiwum samorozpakowujące się np ( o ile rzeczywiście nie jest to jakiś program ) jedyne co mozna wywróżyć to tylko "kliknij i zobacz co się stanie".
Rebe
Dodano
14.05.2008 19:07:47
Marcins26
Dodano:
14.05.2008 18:43:25
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1