Backdoor.Ciadoor

Zlapalem wirusa Backdoor.Ciadoor Nie wiem jak go usunac moze ktos ma nato swinstwo lekarstwo prosze o pomoc.Pozdrawiam

Odpowiedzi: 4

Stylowy:
Wielkie dzieki kolego "WIRUS" bardzo mi pomogles wykasowalem go w cholere tylko co do tych wpisow w rejestrze to nie moge ich znalezc moze usunely sie przy czyszczeniu rejestru. Jeszcze raz dzieki jak bedziesz w Kaliszu masz umnie duza wodke.Pozdrawiam.


Być moźe przy załadowaniu systemu "safeboot" ten backdoor po prostu nie załapał :)
Trzymam cię za słowo co do duuuuźej wódki. Niech będzie dobrze zmroźona :)
Pozrawiam
wirus
Dodano
06.10.2003 21:31:22
Wielkie dzieki kolego "WIRUS" bardzo mi pomogles wykasowalem go w cholere tylko co do tych wpisow w rejestrze to nie moge ich znalezc moze usunely sie przy czyszczeniu rejestru. Jeszcze raz dzieki jak bedziesz w Kaliszu masz umnie duza wodke.Pozdrawiam.
Stylowy
Dodano
06.10.2003 20:28:44
Stylowy:
Tak bylem tam ale ni cholery nie rozumiem po angielsku i nie wiem o co tam chodzi i dlatego prosilem o pomoc.Pozdrawiam


Tym razem symantec jest bardzo oszczędny w opisie, inni zresztą teź :)
Spróbuj tradycyjnie – uruchom komputer z opcją "safeboot", wyłącz przywracanie systemu, przeskanuj dokładnie swojego kompa i usuń/wylecz co program wykryje. Wyczyśc rejestr – tu moźe być problem, bo backdoor dojaje nazwę losowo przy kaźdym restarcie komputera:
HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRun
=.exe

HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionRunServices
=.exe

gdzie i .exe to wpisy dodane przez intruza do rejestru, które naleźy usunąć.

( http://support.centralcommand.com/cgi–bin/command.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_refno=030324–000011 )

A poniźej podaję link do strony microworld, gdzie moźna poobrać narzędzie do usuwania tego backdoora
http://microworld.co.in/virusnews/virusalertd.asp?id=164
PS. Patrz pod punktem "MAV Tool Kit", jest tam sześć linków. Jednak nie testowałem ich.
wirus
Dodano
06.10.2003 11:18:01
Tak bylem tam ale ni cholery nie rozumiem po angielsku i nie wiem o co tam chodzi i dlatego prosilem o pomoc.Pozdrawiam
Stylowy
Dodano
06.10.2003 00:06:02
Stylowy
Dodano:
05.10.2003 23:49:48
Komentarzy:
4
Strona 1 / 1