Awaryjność X360

Witam!

Planuję zakup Xboxa 360, ale powstrzymuje mnie jedna rzecz...Chodzi o wypowiedzi do jego rzekomej częstej awaryjności, hang-upach i przypadkach totalnego uszkodzenia GPU konsoli (3 lights of death)...

Wszyscy Forumowicze, posiadający 360, proszę Was o wypowiedź na ten temat.

 

Z góry dziękuję 

Odpowiedzi: 1

Mam Premiuma od ponad roku, przez ten czas zawiesił mi się może ze 3 razy (po restarcie wszystko wracało do normy). Data produkcji przypada na wrzesień 2005. Tyle ode mnie w tyemacie awaryjności :)

Oczywiście są ludzie, którym nieraz padają 3 konsole pod rząd, ale to czysty przypadek. Albo nieprawidłowe użytkowanie konsoli.

Jednak jeśli będziesz miał polską gwarancję, to raczej nie musisz się martwić.
el ZAX
Dodano
11.02.2007 17:13:14
  • mirek9a 14.02.2007 19:27:53

    Witam. Poruszam temat awaryjności Xboxa 360 ponownie w kontekście dzisiejszego artykułu w Onecie na ten temat. Podobno jest to problem. Prosze o odpowiedź jak to wygląda naprawde<br>

  • tamlinn 15.02.2007 11:55:03

    <p>Dołączam do prośby.</p><p>Doniesienia są niepokojące, a mam chrapkę na X.&nbsp;</p>

  • Ako81 04.03.2007 02:02:02

    Mam zla wiadomosc niestety okazuje sie ze konsola jest bardzo awaryjna!!!!!!!! Kupujesz na wlasna odpowiedzialnosc, z reszta poczytajcie sobie na forach-to nie sa sporadyczne przypadki!!!!!!!! Mojemu wujasowi padla 2 dni temu 360 po niespelna 3 miesiacach lajtowej eksploatacji-zaznaczam, ze sprzet byl prawidlowo ustawiony wiec fazy z przegrzaniem sie odpadaja. Sprzet kosztuje 1.5 a maksymalnie sie sypie-eeee szkoda gadac. Sam myslalem o zakupie ale po zaglebieniu sie w temat awaryjnosci dam sobie spokoj-nie ma sensu wydawac tyle kasy na szajs. Poza tym bida jesli chodzi o gierki...wiem ....halo....uwielbiam ten gejm....girsy....ale dla dwoch tytulow wywalac poltora kafla???? Nie e dziekuje.<br>

  • ziooleck 17.03.2007 17:24:13

    <p>Z tą awaryjnością, to jest różnie. Ja mialem dwa xboxy 360, z czego jeden już sprzedałem. Oba byly kupione za granicą (jeden w dniach premiery, drugi w sierpniu ubieglego roku) i z żadnym nie miałem problemów. Co prawda sporadyczne zawiechy się zdarzają, ale&nbsp; błedem jest myślenie, że to wina sprzętu. Większość zawich spowodowana jest przez xbox live i przeciążenie systemu przez tą właśnie sieć (przynajmniej u mnie). </p><p>Ogólnie z całego serca zachęcam wszystkich niezdecydowanych do kupna- dostajesz wypaśną konsole, a nawet jeżeli odmówi posłuszeństwa to odsyłasz wadliwy egzemplarz do M$ i w ciągu 2 tyg masz nowy. Żyć nie umierać^^&nbsp;</p>

  • GoTeN 26.03.2007 04:48:37

    O awaryjności konsoli za bardzo wypowiadać się nie mogę bo mam ją od około miesiąca i chodzi jak pszczółka <BR>Ale co do biedy w grach to niestety się nie zgodzę jest ich naprawdę dość sporo i pojawiają się tytuły rządzące na konsoli firmy Sony np. DMC4 ta wiadomość mnie bardzo ucieszyła <BR>Jest wiele innych bardzo dobrych tytułów na pewno każdy znajdzie coś dla siebie i to nie będzie jedna czy dwie gry (jeszcze dodając że niektóre gry ze starego X działają na 360 to już mamy nie lada kolekcję)<BR><BR><BR>

Rain44
Dodano:
10.02.2007 18:47:33
Komentarzy:
1
Strona 1 / 1