AverMedia TV Capture 98

Mam dziwny problem. Sciagnalem sterowniki z aver.com.tw do TV Capture 98 (tvc98.zip), zainstalowalem, win xp wszystko pieknie widzi, tylko ze jak odpalam program do ogladania tv to nie ma dzwieku.Jak podlacze magnetowid do wejscia s–video to dzwiek dziala normalnie. Karta muzyczna to sb live!.

Odpowiedzi: 5

Ja mam jeszcze inny problem:

wszystko się ładnie instaluje, ale przy uruchomieniu programu, zamiast obrazu, w telewizorku wyskakuje komunikat o błędzie i źe trzeba się skontaktować z firmą AverMedia :/

Próbowałem więc skorzystać z BorgTV (od razu posiada wszystkie sterowniki do róźnych kart) i działało ok, dopóki, nie zaczął mi zawieszać systemu (a pod XP to nie lada sztuka), a później go rozwalać (prawdopodobnie uszkadzał pliki systemowe)

I teraz nie wiem co robić :/
Skorpion
Dodano
10.08.2002 02:38:13
Ja mam jeszcze inny problem:

wszystko się ładnie instaluje, ale przy uruchomieniu programu, zamiast obrazu, w telewizorku wyskakuje komunikat o błędzie i źe trzeba się skontaktować z firmą AverMedia :/

Próbowałem więc skorzystać z BorgTV (od razu posiada wszystkie sterowniki do róźnych kart) i działało ok, dopóki, nie zaczął mi zawieszać systemu (a pod XP to nie lada sztuka), a później go rozwalać (prawdopodobnie uszkadzał pliki systemowe)

I teraz nie wiem co robić :/
Skorpion
Dodano
10.08.2002 02:38:13
Sa zainstalowane wszystkie urzadzenia z zipa (tzn.Aver TV WDM Audio Capture, Aver TV WDM Video Capture, Aver TV WDM Tv Tuner i Aver TV WDM Corssbar) i dalej jest to samo.
carver
Dodano
06.08.2002 12:29:19
Zainstaluj inne urządzenia uźywając sterowników z ZIPa
szexpir
Dodano
06.08.2002 00:04:03
Zainstaluj inne urządzenia uźywając sterowników z ZIPa
szexpir
Dodano
06.08.2002 00:04:03
carver
Dodano:
01.08.2002 18:43:56
Komentarzy:
5
Strona 1 / 1